iPhone 5 به‌عنوان بدترین گوشی هوشمند جهان برگزیده شد!

۳۰م دیماه ،

 

اگرچه نگاه جهانی به محصولات اپل مثبت است و فروشگاه اینترنتی App Store این شرکت مشتریان فراوانی دارد، اما در آخرین نظرسنجی صورت گرفته بین کاربران جهانی مشخص شد که مردم iPhone 5 یعنی آخرین گوشی هوشمند تولید شده در شرکت اپل را بدترین گوشی هوشمند موجود در بازار می‌دانند.
 
به گزارش گروه خبرها خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)،‌ نشریه بین‌المللی Consumer Reports که در زمینه بازبینی و بررسی محصولات الکترونیکی فعالیت می‌کند، طی نظرسنجی‌های صورت گرفته iPhone 5 را به عنوان بدترین گوشی هوشمند جهان برگزید و توضیح داد که این محصول حتی بین سه گوشی هوشمند برتر که از طریق شرکت مخابراتی وریزون عرضه شده است نیز قرار نمی‌گیرد.
 
آخرین گوشی هوشمند ساخته شده در اپل سبب شد سهم این شرکت در بازار جهانی ارتقا یابد و برای اولین بار به اولین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در بازار آمریکا تبدیل شود، اما منتقدان با نگاهی عمیق‌تر به این نتیجه رسیده‌اند که رقبای اپل گوی سبقت را از آن ربوده‌اند و محصولات بهتری نسبت به iPhone 5 روانه بازار کرده‌اند.
 
در نظرسنجی گسترده‌ای که نشریه Consumer Reports روی بهترین محصولات ساخته شده در بزرگترین شرکت‌های موبایلی جهان انجام داد، گوشی هوشمند  iPhone 5 رتبه آخر را از آن خود کرد و بر این اساس عنوان بدترین گوشی هوشمند جهان را به‌دست آورد.
 
برای وریزون که بزرگترین شرکت مخابراتی آمریکا محسوب می‌شود، iPhone 5 اصلا در لیست پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند قرار نگرفت و در مقابل دو گوشی هوشمند Droid Razr موتورولا و Galaxy S III سامسونگ توانستند محبوبیت بیشتری بین مردم داشته باشند.

ایستنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *