رمز ۴ انگشتی استقلالی ها + تصاویر با عوامل پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس به سبک استقلالی‌ها عدد ۴ را نشان می‌دهد!

ممتازنیوز: مدت‌هاست که استقلالی‌ها به یاد پیروزی در ۴ دربی پیاپی عدد ۴ را در عکس‌های خود نشان می‌دهند و کمتر کسی فکر می‌کرد سرمربی پرسپولیس نیز به این شکل عکس بگیرد.

هواداران پرسپولیس هنوز به یاد دارند که فرهاد مجیدی در بازی الغرافه قطر با پرسپولیس پس از اخراج از بازی به سمت آنها رفت و به خاطر شعارهایشان عدد ۴ را به آنها نشان داد.

پس از عکسی که در برنامه ۹۰ پخش شد که در آن رئیس فدراسیون فوتبال با عدد ۴ عکس گرفته بود هواداران پرسپولیس معتقدند که کفاشیان یک رئیس استقلالی است.

 

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2013/04/1fa8f1128a909b5930c09e208bda7754.png
کمتر کسی فکر می کرد که سرمربی سابق پرتغالی پرسپولیس نیز به سبک استقلالی ها رفتار کند اما به نظر می رسد وی از این سبک جدید کاملا بی خبر است.
یکی از این هواداران از ژوزه درخواست کرد در کنار وی عکس یادگاری بگیرد و با شیطنت از وی خواست عدد ۴ را نشان دهد و سرمربی پرسپولیس نیز بی خبر از نیت این هوادار او را همراهی کرد!

 

 یکی از عادت های این روزهای هواداران استقلال عکس گرفتن با اعضای پرسپولیس و نشان دادن مخفیانه عدد ۴ است.

http://www.momtaznews.com/wp-content/uploads/2013/01/778ee845a98db8eadfe04c48a5724a692.jpg

علی کریمی

۴ در سینما

گلچینی از کری‌خوانی اهالی سینما برای پرسپولیسی‌ها. این عکسی است که در اغلب سایت‌های اجتماعی و در صفحه طرفداران استقلال مشخص می‌شود. این نشان می‌دهد ۴ تایی‌ها به سینما هم بدجور نفوذ کرده. در این عکس‌ها رضا عطاران، برزو ارجمند، حمید فرخ‌نژاد، امیر جعفری، پویا امینی، عارف لرستانی، سیامک انصاری، سعید آقاخانی و… دیده می‌شوند که خنده‌کنان برای پرسپولیسی‌ها این‌طور کری می‌خوانند.

4 در سینما

 

۴ در آمریکا!

حامد حدادی هم با این عکس استقلالی بودن خودش را نشان داد البته او برای آزار طرفداران پرسپولیس، تنها از اهرم خودش استفاده نکرد بلکه به همراه دو بازیکن ممفیس، عدد ۴ را نشان داد. در بین بسکتبالیست‌ها صمد نیکخواه نیز استقلالی است و در عکسی که از او موجود است، عدد ۴ را نشان داده است.

نشان دادن عدد 4 درآمریکا

در دیدار پرسپولیس برابر راه آهن نیز بهادر عبدی در ممتاز نیوزبه شعارهای تماشاگران به سمت آنها رفت و با وجود اینکه سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشت، عدد ۴ را به نشانه اعتراض به آنها نشان داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *