بروزترین قیمت دلار امروز لحظه ای در بازار آزاد تهران (۶ مرداد ۱۴۰۰)

بروزترین قیمت دلار

اگر میخواهید در جریان بروزترین قیمت دلار کانادا و دلار آمریکا در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰ و نرخ لحظه ای انواع ارز در بازار تهران قرار بگیرید و همچنین برایتان مهم است که قیمت دلار تهران هم اکنون چند است در ادامه با ممتاز نیوز همراه باشید.

قیمت دلار و نرخ انواع ارز در بازار

طبق آخرین گزارشهای دریافتی از قیمت روز دلار و نرخ لحظه ای انواع ارز در بازار آزاد تهران امروز ( چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۰ ) هم اکنون بروزترین قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۲۵۱,۶۶۰ ریال میباشد.

به گزارش ممتاز نیوز از صبح امروز تا این لحظه، 25,234 تومان بیشترین قیمت و 25,069 تومان کمترین قیمت ثبت شده برای دلار در معاملات بازار آزاد است.

همچنین در حال حاضر هر دلار کانادا به قیمت ۲۰۱,۷۵۰ ریال و هر یورو نیز به قیمت ۲۸۶,۸۳۰ ریال به فروش میرسد.

تغییرات قیمت دلار در سه روز اخیر به ترتیب جدول زیر است:

ارزقیمتتغییرتاریخ
دلار25,166117 (%0.47)دیروز
دلار25,049270 (%1.09) 1 روز پیش
دلار24,77970 (%0.28) 2 روز پیش
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۵/۰۵

بروزترین قیمت دلار کانادا

طبق آخرین خبر از بروزترین قیمت دلار کانادا امروز در بازار آزاد و صرافی های سطح شهر، دلار کانادا ۲۰۱,۷۵۰ ریال فروخته میشود.

جدول قیمت 3 روز اخیر دلار کانادا
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۱۹,۹۵۷۶۶۰.۳۳روز قبل
۱۹,۸۹۱۱۴۳۰.۷۱۲ روز پیش
۱۹,۷۴۸۹۶۰.۴۸۳ روز پیش

در جدول زیر بروزترین قیمت دلار کانادا، دلار آمریکا، یورو و نرخ انواع ارز در بازار آزاد امروز تهران هم اکنون بصورت لحظه ای و بروزرسانی شده در چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۰ را مشاهده مینمایید.

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. شوزا گفت:

  صد هزار دلار از صرافی خریده ام در میدان محسنی بعد ازیکماه هنوز پول به خساب فرزندم ریخته نشده صرافی هم میگوید نمیداند پول کجاست نه اسم بانک را میداند نه اسم شخص را باید بکدام مرجع شکایت کنیم

 2. رضا گفت:

  تنهاراه سقوط دلار ایحاد روابط دوستانه با تمام دنیااست
  انشااله

 3. احمدی گفت:

  در صورت تمایل شما متوانید از سایت ریسک ایران در صحفه نرخ ارز در بازار وقیمت سکه استفاده کنید و در صورت امکان تبلغ یکی از سایتهای ما را در سایت ما بگذارید

 4. شمیم گفت:

  ای بابا سایت شما که همش گیر داده به مسائل اقتصادی، هر چی خبر است در باره این موضوع است . به نظر شما مسائل دیگر ارزش گفتن ندارد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *