بروزترین قیمت دلار کانادا و آمریکا امروز در بازار آزاد تهران (۲۵ شهریور ۱۴۰۰)

بروزترین قیمت دلار

اگر میخواهید در جریان بروزترین قیمت دلار کانادا و دلار آمریکا در بازار آزاد امروز جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ و نرخ لحظه ای انواع ارز در بازار تهران قرار بگیرید و همچنین برایتان مهم است که قیمت دلار تهران هم اکنون چند است در ادامه با ممتاز نیوز همراه باشید.

قیمت دلار کانادا

طبق آخرین گزارشهای دریافتی از قیمت روز دلار و نرخ لحظه ای انواع ارز در بازار آزاد تهران امروز ( جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴ ) هم اکنون بروزترین قیمت دلار در بازار آزاد امروز ۲۷۴,۴۶۰ ریال میباشد.

به گزارش ممتاز نیوز از صبح امروز تا این لحظه، 27,451 تومان بیشترین قیمت و 27,215 تومان کمترین قیمت ثبت شده برای دلار در معاملات بازار آزاد است.

همچنین در حال حاضر هر دلار کانادا به قیمت ۲۱۸,۲۰۰ ریال و هر یورو نیز به قیمت ۳۲۲,۹۶۰ ریال به فروش میرسد.

تغییرات قیمت دلار در سه روز اخیر به ترتیب جدول زیر است:

ارزقیمتتغییرتاریخ
دلار27,446125 (%0.46)دیروز
دلار27,319-328 (%-1.19) 2 روز پیش
دلار27,647336 (%1.23) 3 روز پیش
تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۶/۲۵

بروزترین قیمت دلار کانادا

طبق آخرین خبر از بروزترین قیمت دلار کانادا امروز در بازار آزاد و صرافی های سطح شهر، دلار کانادا ۲۱۸,۲۰۰ ریال فروخته میشود.

جدول قیمت 3 روز اخیر دلار کانادا
قیمت (تومان)مقدار تغییردرصد تغییرتاریخ
۲۱,۵۲۸۱۲۰.۰۵روز قبل
۲۱,۵۱۶-۱۴۳.۰۰-۰.۶۷۲ روز پیش
۲۱,۶۵۹۴۰۴۱.۸۶۳ روز پیش

در جدول زیر بروزترین قیمت دلار کانادا، دلار آمریکا، یورو و نرخ انواع ارز در بازار آزاد امروز تهران هم اکنون بصورت لحظه ای و بروزرسانی شده در جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴ را مشاهده مینمایید.

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. شوزا گفت:

  صد هزار دلار از صرافی خریده ام در میدان محسنی بعد ازیکماه هنوز پول به خساب فرزندم ریخته نشده صرافی هم میگوید نمیداند پول کجاست نه اسم بانک را میداند نه اسم شخص را باید بکدام مرجع شکایت کنیم

 2. رضا گفت:

  تنهاراه سقوط دلار ایحاد روابط دوستانه با تمام دنیااست
  انشااله

 3. احمدی گفت:

  در صورت تمایل شما متوانید از سایت ریسک ایران در صحفه نرخ ارز در بازار وقیمت سکه استفاده کنید و در صورت امکان تبلغ یکی از سایتهای ما را در سایت ما بگذارید

 4. شمیم گفت:

  ای بابا سایت شما که همش گیر داده به مسائل اقتصادی، هر چی خبر است در باره این موضوع است . به نظر شما مسائل دیگر ارزش گفتن ندارد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ