آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری از ساعت ۱۷ امروز/آزمون پنجشنبه برگزار می‌شود

۳۱فروردین۱۳،

2-125.jpg

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به برگزاری چهلمین دوره آزمون دستیاری تخصصی پزشکی در روز پنجشنبه با رقابت ۱۵ هزار و ۵۰۰ داوطلب، از آغاز توزیع کارت این آزمون از ساعت ۱۷ امروز خبر داد.

دکتر غلامرضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،با اشاره به آغاز توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون دستیاری از ساعت ۱۷ امروز، گفت: داوطلبان می‌توانند تا صبح روز پنجشنبه با مراجعه به پایگاه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir، نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام کنند.

وی در خصوص جزئیات برگزاری آزمون تخصصی دستیاری پزشکی، اظهار کرد: این آزمون با رقابت ۱۵ هزار و ۵۰۰ داوطلب که معادل ۵۱ درصد آن را مردان و ۴۹ درصد را خانم‌ها تشکیل می‌دهند، روز پنجشنبه، پنج اردیبهشت ۹۲ برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره از آزمون دستیاری در ۲۷ رشته تخصصی و ۱۸ شهر و ۱۹ حوزه امتحانی که شامل دو حوزه در تهران و یک حوزه در استان‌های دیگر است، برگزار می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی با تاکید بر تامین تمهیدات امنیتی این دوره از آزمون، خاطرنشان کرد: در این دوره برنامه‌ریزی دقیقی برای امنیت و حفاظت از آزمون در نظر گرفته شده است، بنابراین جای هیچگونه نگرانی برای داوطلبان وجود ندارد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *