آغاز فروش فوری ایران خودرو به مناسبت نیمه شعبان ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت دوازدهمین اختر تابناک ولایت و امامت، امام عصر(عج) و در راستای تامین نیاز مشتریان گرامی، شرایط فروش فوری نیمه شعبان خود را آغازمی کند.

گروه صنعتی ایران خودرو با برنامه ریزی لازم جهت عرضه سهم خود از تولید خودرو به مشتریان حقیقی بصورت فوری، امکان ثبت نام مشتریانی که طی ۴۸ ماه گذشته برای اولین بار تصمیم به خرید می گیرند را فراهم کرده است، به ­طوری که آن دسته از افرادی که از ۴ سال گذشته اقدام به خرید کرده اند، دیگر مجاز به ثبت نام نیستند. در این شرایط فروش، ثبت نام هم بر اساس پلاک فعال و هم بر اساس کد ملی، محدود است.

آغاز فروش فوری ایران خودرو به مناسبت نیمه شعبان 1400

فروش فروردین ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۸ فروردین ماه بر روی سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir فعال می شود.

هم وطنان می توانند با مراجعه به سایت مذکور جهت ثبت نام اقدام نمایند. در این شرایط خودروهای  سمند، پژو پارس و پارس TU5 با موعد تحویل ۳۰ تا ۹۰ روزه عرضه می شود.

همچنین از ویژگی های این شرایط، تنوع رنگ های متفاوت در خودروها و امکان دریافت کارت طلائی گروه صنعتی ایران خودرو با تخفیف ویژه است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *