آقایان، دروغ‌های زنانه را بشناسید

فروردین ۱۳۹۹

اگر فکر می‌کنید که همسرتان دروغگو نیست بهتر است در فکر خود تجدید نظر کنید و در مورد دروغ گفتن‌های اطرافیان دقیق‌تر باشید.

به گزارش خبرنگار کلینیک باشگاه خبرنگاران؛ در زندگی هر کس لحظاتی پیش می‌آید که اشخاص نمی‌توانند واقعیات را بیان کنند و اگر هم بیان کند آنرا با کم و بیش بیان می‌کنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهنددر شکل‌گیری هر رابطه صداقت بسیار مهم است و اکثر رابطه‌ها و مخصوصا بین زن و شوهر‌ها از عدم صداقت به هم می‌ریزد.

دانشمندان با انجام آزمایشاتی روی رفتار و احساسات زن‌ها دریافتند که زن‌ها برای رسیدن به اهدافشان در شرایط سخت دروغ می‌گویند و نوع عمده‌ی‌ آن زمانی اتفاق می‌افتد که زن‌ها به چیزی نیاز داشته باشند که مردها نمی‌توانند آن را فراهم کند.

زنان سلامت خود و خانواده‌شان بسیار مهم است و تقریبا هر کاری که انجام می‌دهند به این دلیل است که به این دو هدف دست یابند و بیشتر دروغ هایی که به اطرافیانشان می‌گویند به خاطر این دو موضوع است.

در مشاجرات همیشه دختران حق را به پسران می‌دهند در صورتی که ته دلشان چیزی جز این است و زن‌ها برای رسیدن به اهدافشان جملات را به کار می‌گیرند که مردها از آنها اطلاعات چندان صحیحی ندارند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ