آمبولانس اورژانس واژگون شد/ ۱۳ مصدوم در حوادث صبحگاهی پایتخت

بهمن ۱۳۹۹
ممتاز نیوز : صبح امروز یک دستگاه آمبولانس که حامل بیمار دچار سوختگی بود واژگون شد و تکنیسین‌های اورژانس، بیمار و همراه وی مصدوم شدند.

حسن عباسی،‌مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌وگو با فارس، گفت: صبح امروز در ساعت ۵:۳۱ دقیقه یک دستگاه آمبولانس در اتوبان آزادگان که از سنندج به تهران می‌آمد، دچار اتفاق شد.

وی ادامه داد: این آمبولانس حامل بیمار ۱۸ ساله دچار سوختگی شدید بود. البته دو آمبولانس دیگر نیز به همراه این آمبولانس اعزام شده بودند.

عباسی گفت: یکی از این آمبولانس‌ها به بلوک‌های سیمانی اتوبان برخورد کرد و واژگون ‌شد.

مدیر روابط‌عمومی اورژانس تهران گفت: به محض مطلع شدن از اتفاق ۳دستگاه آمبولانس به محل اعزام کردیم و بلافاصله مجروح را به بیمارستان سوانح سوختگی مطهری فرستادیم و دو تکنسین اورژانس که دچار مصدومیت شده بود را به بیمارستان‌های فیاض‌بخش و فیروز‌گر منتقل کردیم.

وی گفت: حال عمومی مجروح و همراهش مساعد است و آسیب جدی ندیده‌اند اما تکنسین‌ها نیز دچار دررفتگی لگن و شکستگی دست شده‌اند.

برخورد تاکسی و خودروی ون ۴ مصدوم برجا گذاشت

عباسی افزود: همچنین ساعت ۷:۵۷ امروز صبح برخوردی بین یک دستگاه خودروی ون با یک دستگاه خودروی تاکسی به مرکز اورژانس تهران مخابره شد.

وی ادامه داد: با دریافت خبر اتفاق، ۳ دستگاه آمبولانس به محل اتفاق اعزام شدند، تکنسینهای اورژانس تهران پس از رسیدن به صحنه تصادف چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو را که دچار صدمات و جراحات شده بودند را با انجام اقدامات درمانی لازم به بیمارستانهای شهید فیاض بخش و امام رضا(ع) اسلامشهر منتقل کردند.

۵ مصدوم دیگر در تصادف بامداد امروز

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران گفت: بامداد امروز همچنین در مسیر غرب به شرق اتوبان صدر ۱۰۰ متر بعد از خیابان نوبنیاد یک دستگاه خودروی پراید به شدت با یک دستگاه خودروی جرثقیل برخورد کرد.

وی گفت: با اعلام این اتفاق در ساعت ۵:۵۱ به مرکز اورژانس تهران، ۳ دستگاه آمبولانس به محل تصادف اعزام شدند.

عباسی ادامه داد: تکنسینهای اورژانس تهران با حضور در محل اتفاق هر ۵ نفر سرنشین خودروی پراید که ۳۹، ۴۲، ۳۵، ۳۰ و ۲۴ ساله) می باشند و دچار صدمات و جراحات شده بودند را با انجام اقدامات لازم درمانی به بیمارستان امام حسین(ع) انتقال دادند.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ