«آی‌سیم» را بیشتر بشناسیم

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 «آی‌سیم» را بیشتر بشناسیم

«آی‌سیم» را بیشتر بشناسیم

پرشین خودرو: به تازگی جدیدترین محصول ایرانسل با نام سیم‌کارت دائمی «آی‌سیم» معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار ممتازنیوز، این سیم کارت، با پیش شماره خاص ۰۹۰۲مختص مشترکانی است که به دنبال تفاوت و برتری هستند.
سیم‌کارت‌های دائمی آی سیم به مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال به فروش می‌رسد که شامل حد اعتباراولیه معادل ۵۰۰,۰۰۰ ریال می‌باشد و با کارت مالکیت رسمی ارائه می‌شود.
به عنوان مشترک سیمکارت دائمی آی سیم، در پایان هر دو ماه یک صورتحساب با جزئیات تماس های تلفنی دریافت خواهید کرد که تمامی هزینه ها براساس نرخ های تعرفه مخصوص این سیم کارت ها در آن مشخص است.
براساس این گزارش، مشترکین سیمکارت آی سیم هیچ گونه هزینه جابجایی پرداخت نمی کنند.
این گزارش می افزاید: حد اعتبار مبلغی است که به صورت پیش فرض در حساب مشترکان سیم کارت دائمی لحاظ می‌شود. بدین معنی که مشترک می تواند بدون نیاز به پرداخت هزینه، در طول دوره صورت حساب تا سقف این اعتبار از حساب خود استفاده کند.
بنابر این گزارش، مرکز تماس اختصاصی به شماره ۹۰۰، تعرفه مناسب و بدون هزینه جابجایی، حد اعتبار اولیه ۵۰۰,۰۰۰ ریالی با امکان افزایش به انتخاب مشترک، کارت مالکیت رسمی، اینترنت پرسرعت همراه EDGE در سراسر کشور، رومینگ گسترده مکالمه و دیتا، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، سرویس های ارزش افزوده پیشرفته به روز و متنو، و شبکه گسترده خدمات فروش و پس از فروش، از جمله مهمترین مزایای سیم کارت آی سیم است.
همچنین شما همواره می توانید با مراجعه به وبسایت www.isim.ir شماره موردنظر خود را از بین میلیون ها شماره انتخاب کنید و به راحتی مبلغ مربوط را به وسیله کارت های عضو شتاب بپردازید.
یادآور می شود: سیمکارت «آی سیم» شما بدون پرداخت هزینه به نشانی شما تحویل می شود و مراحل ارسال را نیز می توانید ازطریق شماره تلفن ۰۲۱-۶۶۱۲۳۳۲۶ پیگیری کنید.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن