احمدی: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم

۲۹م اسفند ،

سنگربان تیم ملی در خصوص شرایط تیم و سال نو با سایت رسمی فدراسیون به گفتگویی کوتاه نشست.

رحمان احمدی در خصوص شرایط تیم ملی و دیدار مقابل کویت گفت: خوشبختانه تا اینجا شرایط بسیار خوبی را در اردوی تیم ملی داشتیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روز بروز آمادگی مان برای بازی با کویت در ششم فروردین بیشتر خواهد شد. بازی با کویت برای ما با بقیه بازی ها تفاوتی ندارد و سعیمان را خواهیم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشیم و مثل بازی با لبنان بتوانیم نتیجه خوبی از این بازی بگیریم و با موفقیت به تهران بازگردیم.

وی در ادامه در خصوص سال ۹۱ و شرایط فوتبالی اش در این سال گفت: خدا رو شکر سال فوتبالی خوبی را پشت سر گذاشتم و از شرایط سال قبل ام راضی هستم و امیدوارم در سال ۹۲ هم مانند دعای تحویل سال به بهترین و احسن ترین شرایط هم من و هم فوتبال ایران برسد و هم تیم ملی و هم تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا موفق شوند.

احمدی در پایان ضمن تبریک سال نو به موردم عزیز گفت: سال نو را به مردم عزیزم تبریک می گویم و امیدوارم سال جدید سال بسیار خوبی برای همه آنها باشد و برای همه آنها تعطیلات خوبی را آرزو دارم و از همه آنها می خواهم به آرامش کامل و منطق رانندگی کنند تا مشکلی هم برای خودشان و هم برای دیگران بوجود نیاید و نوروز را به خوبی آغاز و به پایان ببرند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن