احمدی‌نژاد خطاب به مردم قوچان: می‌خواهید ما را از نان خوردن بیاندازید؟

سفر امروز رئیس جمهور به شهرستان‌های کلات، سرخس، درگز و قوچان با حاشیه‌هایی همراه بود که ذکر آن خالی از لطف نیست.

هنگام ورود رئیس جمهور به شهرستان قوچان و پس از فرود آمدن بالگرد رئیس جمهور و خبرنگاران، باران شدیدی در شهرستان قوچان آغاز شد. به گونه‌ای که تمام مدت سخنرانی رئیس جمهور در جمع مردم قوچان باران می بارید اما با وجود این موضوع نه تنها از جمعیت حاضران در داخل ورزشگاه کاسته نشد، بلکه پس از مدتی به تعداد آنها نیز اضافه شد.

* در شهرستان سرخس زمانی که احمدی نژاد با درخواست‌های مکرر مردم این شهر برای تخصیص بودجه بیشتر به گاز رسانی این استان مواجه شد، گفت مثل اینکه شما می‌خواهید ما را از نان خوردن بیندازید! اما اشکالی ندارد. من از وزیر نفت می‌خواهم تا قانون را به شکلی تفسیر کند که امکان گازرسانی به شهرستان سرخس برای شما مردم عزیز فراهم شود.

* در طول سخنرانی احمدی نژاد با مردم شهرستان کلات، رئیس جمهور شخصا وزیر نیرو را مامور کرد تا پس از پایان سخنرانی به میان مردم برود و مشکلات آنها رادر خصوص آب جویا شود و نسبت به حل آن اقدام کند.

* در شهرستان درگز احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه این شهرستان محل تولد امیر بزرگ اسلام سپهبد شهید صیاد شیرازی است، گفت: تمام مردم این شهرستان برای نابودی کل توان استکبار جهانی کافی است.

* در شهرستان درگز وزیر آموزش و پرورش که به عنوان نماینده دولت در این شهرستان مستقر شده بود، از سوی رئیس جمهور مامور شد تا به تک تک مشکلات شهروندان این شهر رسیدگی کند.


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ