از پوستر زیبای تئاتر فجر امسال رونمایی شد +عکس

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایسنا : دبیر سی‌وپنجمین جشنواره تئاترفجر با بیان اینکه هدف این رویداد تعامل اجتماعی به واسطه تئاتر است، گفته است:‌ ویژگی پوستر جشنواره امسال دعوت به کنش اجتماعی برای پیوستن به این جشنواره و ارائه تصویری از مردم می باشد.
سعید اسدی صبح ۱۵ دی‌ماه در نشستی که در سالن کنفرانس تئاترشهر برگزار شده است، بیان کرده است:‌ امسال پوستر جشنواره با یک تفاوت رونمایی می‌شود و آن هم نمایش فرایند طراحی آن است که از حدود یک سال قبل آغاز شده بود.
وی اظهار کرده است:‌ ما امسال در محورهای موضوعی جشنواره چند نکته مهم داریم که در فرآیند جشنواره نیز رخدادهایی براساس آن‌ها در حال شکل‌گیری است. یکی از این نکات مسئولیت اجتماعی هنر می باشد که باید بر روی آن تأکید شود و در این راستا جشنواره تئاتر فجر مواردی را مورد توجه قرار داده که از آن جمله به حمایت از کمپین «من صدای آب هستم» می‌شود، می‌توان اشاره کرد.
او افزوده است: همچنین عزیزان روشندل و ناشنوایی هستند که برنامه‌های ویژه‌ای در جشنواره امسال برایشان تدارک دیده شده و به طور ویژه هم تقدیر خواهند شد.
اسدی ادامه داده است: در جشنواره سی‌وپنجم کوشش ما پیوند زدن هویت بصری امسال به جشنواره سال گذشته است و در واقع یک مفهوم بصری داریم که در پوستر جشنواره متجلی خواهد شد. یکی از مقولاتی که به شعار «تئاتر برای همه» ارتباط پیدا می‌کند و ما امسال آن را در جشنواره می‌بینیم، همان رویکرد ما به سمت مردم می باشد و بر این اساس ویژگی پوستر جشنواره امسال را دعوت به کنش اجتماعی قرار داده‌ایم.

از پوستر زیبای تئاتر فجر امسال رونمایی شد +عکس

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ