افزایش صدور اسناد مکانیزه در بانک سینا

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ شنبه ۶ آبان ۹۱،

بینا- پیرو سیاست های بانک سینا در جهتی ترویج فرهنگ استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و غیر حضوری و همچنین توسعه این خدمات، میزان صدور اسناد مکانیزه در این بانک تا پایان شهریور ۹۱ بالغ بر ۸۰ درصد بوده است.
به گزارش تفسیری بینا، درصد اسناد ثبت شده حضوری و غیر مکانیزه در شعب بانک از اسفند ۱۳۸۹ با تغییرات معناداری از ۲۵ درصد کل اسناد به ۱۹٫۳۷ درصد در شهریور رسیده و درصد اسناد ثبت شده غیر حضوری و مکانیزه در شعب بانک در پایان شهریور بالغ بر ۸۰ درصد کل اسناد صادره در شهریور ۹۱ را شامل شده است.
این در حالی است که با صدور ۱۱ میلیون سند در شهریور ۹۱ شاهد افزایش ۵٫۵ برابری در اسناد صادره بانک نسبت به ابتدای سال ۱۳۸۸ با صدور ۲ میلیون سند در فروردین این سال هستیم. این رقم همچنین گویای رشد ۳٫۵ برابری صدور اسناد نسبت به ابتدای سال ۸۹ بوده است.
طبق گزارش تفسیری فوق، سهم تعداد اسناد صادره حضوری (از طریق کاربران شعب) در این مدت رشد نزولی داشته و از ۲۵ درصد به ۱۹٫۳ درصد رسیده است که این امر بیانگر استقبال خوب مشتریان بانک از درگاه های الکترونیک و سرویس های غیر حضوری است.
بررسی مبلغی اسناد بیانگر این است که کمتر از ۷ درصد گردش مالی ماهیامه بانک از طریق درگاه های غیر حضوری انجام شده که به معنی انتقال قریب به اتفاق عملیات بانکداری خرد مشتریان به این حوزه می باشد.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ