افزایش غلظت آلاینده‌ها/ آخر هفته تهران بارانی می‌شود

آذر ۱۳۹۹
ممتاز نیوز : کارشناس هواشناسی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آینده بر غلظت آلاینده‌های هوا افزوده شود،‌ از ورود موج تازه بارشی به کشور خبر داد و گفت: بر همین اساس اواخر هفته پایتخت بارانی می‌شود.

محمد اصغری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: از امروز تا پنج شنبه هفته جاری، شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های هوا به خصوص در کلانشهرهای کشور می‌شویم.

کارشناس هواشناسی افزود: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود که طی روزهای آینده شاهد افزایش غلظت آلاینده‌های هوا در تهران، اصفهان، کرج، تبریز و اراک باشیم.

وی ادامه داد: دمای هوا در سواحل دریای خزر تا پنج شنبه هفته جاری ۴ تا ۷ درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

اصغری در ادامه با اشاره به ورود موج تازه بارشی به کشور، اضافه کرد: فردا شب موج تازه بارشی از سمت شمال‌غرب وارد کشور می‌شود که به سبب آن پیش‌بینی می‌شود از آلاینده‌های هوا کاسته شود.

این کارشناس هواشناسی متذکر شد: بر همین اساس پیش‌بینی می‌شود طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بارش برف و باران در استان‌های آذربایجان‌ غربی و شرقی،‌ اردبیل، کردستان، زنجان، البرز ،گیلان و ایلام باشیم.

اصغری دربارهٔ بارش باران در تهران خاطرنشان کرد: به سبب ورود این موج تازه بارشی به کشور طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه شاهد بارش باران در پایتخت به خصوص در ارتفاعات خواهیم شد.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن