این دریاچه ی خونین همه را می ترساند + تصویر

گردآوری توسط گروه تفریحات و سرگرمی ممتازنیوز

پلیس شروع به تحقیق و تجسس در مورد علت این موضوع کرده و معتقد است که سیستم فیلترینگ کشتارگاهی در بالادست رود خراب شده و خون کشتارگاه وارد آبراه شده است. رومن پودبرزووا مردی ۶۵ ساله از اهالی این روستاست و در این مورد می گوید: «صبح داشتم از کنار رود رد می شدم که ناگهان متوجه تغییر رنگ آن شدم و چیزی که جلوی چشمم بود را باور نمی کردم. آب رود قرمز تیره شده بود و درست مثل فیلم های وحشتناک بود که رود خون از میان روستا جاری می شود.»

این دریاچه ی خونین همه را می ترساند + تصویر


یکی دیگر از اهالی می گوید: «خیلی ترسناک است. همین دیروز دیدم که آب رود معمولی بود. ولی امروز انگار ۱۰۰۰ نفر را در آن سلاخی کرده اند. من خرافاتی نیستم و ما هیچوقت اینجا قاتل سریالی یا شبیه آن نداشتیم. ولی این هم اصلاً نرمال نیست.»

این دریاچه ی خونین همه را می ترساند + تصویر

پلیس در حال جستجو برای کشف منبع اصلی خون است. سخنگوی پلیس می گوید: «در حال حاضر ما حدس می زنیم که این خون از ماهی های مرده آمده باشد یا کسی بشکه ای پر از خون را در رود خالی کرده باشد. به نظر می رسد که این خون از فاضلاب کشتارگاهی بالاتر از موزه بالادست رود باشد.فاضلاب کشتارگاه معمولاً به حوضچه ای پمپ می شود و پس از فیلتر شدن به رودخانه ریخته می شود ولی همه ترسیدند.


ایران -موبایل-کامپیوتر-آموزشی-فرهنگی-تفریحی-سرگرمی-فال
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ