بازیگر شدن به روش‌ های عجیب و غریب+عکس

۲۶اردیبهشت،

ملیکا شریفی‌نیا از نقش‌اش در سریال در حال تولید به کارگردانی سعید آقاخانی گفت و تاکید کرد در این اثر همه چیز از فیلمنامه تا عوامل خوب است.

ممتازنیوز: ملیکا شریفی‌نیا از نقش‌اش در سریال در حال تولید <خروس> به کارگردانی سعید آقاخانی گفت و تاکید کرد در این اثر همه چیز از فیلمنامه تا عوامل خوب است.

.ملیکا شریفی‌نیا بازیگر سریال خروس دربارهٔ حضور در مجموعه ماه رمضان شبکه دوگفت: در این سریال به کارگردانی سعید آقاخانی نقش دختری را بازی می‌کنم که عاشق بازیگری است و می‌خواهد از ایران برود تا این فرصت برائش مهیا شود اما در کشورش می‌ماند و به کمک پدرش به شکل عجیب و غریبی این اتفاق برائش رخ می‌دهد.

وی افزود: در این سریال نقش بامزه و عجیب و غریب را بازی می‌کنم که به نظرم متفاوت از نقش‌های دیگرم است.این بازیگر دربارهٔ کمرنگ شدن حضورش در سینما و تلویزیون اظهار کرد: من چند کار داشتم اما آنها خوب دیده نشدند. به طور مثال بعضی زمان پخش خوبی نداشتند یا در مناسبت روی آنتن نمی‌رفتند و این روزها سریال‌های غیرمناسبتی کمتر دیده می‌شود.

 با این حال مطمئنم برائ سریال آقاخانی فرقی نمی‌کند و او هر وقت سریال بسازد خوب دیده می‌شود.شریفی‌نیا با ابراز علاقه نسبت به فیلمنامه سریال، مصطفی کیایی نویسنده آن را فردی توانا در خلق طنز موقعیت معرفی کرد و ادامه داد: با فیلمنامه شسته و رفته‌ای طرف بودم که دوستش داشتم. 

آن هم در زمانی که از میان فیلمنامه‌هایی که می‌خوانیم کمتر دوستشان داریم.این بازیگر با اشاره به امیر معقولی فیلمبردار که اسم و سبک خودش را دارد، یادآور شد: او سرعت عمل بالایی دارد و من از اینکه با او کار می‌کنم لذت می‌برم.وی دربارهٔ این شیوه فیلمبرداری تصریح کرد: این سبک فیلمبرداری، زندگی را در بازی به جریان می‌اندازد. ما همه بازیگران رئال کاری هستیم و کمدی موقعیت بازی می‌کنیم و کمتر فرم‌های عجیب و غریب را تجربه کرده‌ایم. 

دوربین روی دست به نمایش زندگی عادی کمک و حس و حال زندگی را منتقل می‌کند.شریفی‌نیا افزود: این موضوع از یک سو سبب می‌شود همه چیز شسته و رفته نباشد و از سوی دیگر به سرعت کار کمک می‌کند. خوشبختانه جز عوامل با بازیگران خوبی نیز در این سریال همکاری داشتم.

 مثل جواد رضویان، یا حمید لولایی که استاد ما است و از همکاری با او خوشحالم، بودن در کنار یوسف تیموری هم که انسان را مفرح می‌‌کند. فرزند محمدرضا شریفی‌نیا همچنین دربارهٔ تجربه بازی در سریال دیگری که در شبکه یک ساخته می‌شود، اذعان کرد: <نون خامه‌ای> هم تجربه خوبی بود و فکر می‌کنم سریال خوبی از آب درآید. همبازی شدن با محمدرضا هدایتی یک شانس بود و راست‌گفتار نیز کارگردان واردی است.

خبرگزاری مهر


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ