برخورد با مخلان امنیت در مناطق زلزله زده

نوروز کوهزادی امروز پنجشنبه در خصوص آمار مصدومین و جان باختگان به خبرنگاران گفت: آمار معتبر دستگاه قضایی همان آماری است که پزشک قانونی داده است.

مهر: معاون اداری مالی قوه قضائیه در سفر به شهرستان اهر و بازدید از مناطق زلزله زده از برخورد جدی دستگاه قضایی با متخلفان و مخلان امنیت در مناطق آسیب دیده خبر داد.
 
نوروز کوهزادی امروز پنجشنبه در خصوص آمار مصدومین و جان باختگان به خبرنگاران گفت: آمار معتبر دستگاه قضایی همان آماری است که پزشک قانونی داده است.
 
وی در خصوص خرابی و تخریب ساختمان های دادگستری اهر نیز گفت: دراین سفر برآوردهای لازم صورت گرفته و با دستور آیت الله لاریجانی ضمن تأمین اعتبار برای نوسازی و مرمت این ساختمان ها در کمترین زمان ممکن عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 
کوهزادی گفت: با وجود غیر قابل سکونت بودن ساختمان دادگستری و دادسرای اهر، با نصب چادر در محوطه ساختمان تخریب شده به ارائه خدمات قضایی برای ارباب رجوع مشغول هستند و در صورت گزارش، برای برخی افراد متخلف از سوی فرمانداران و مقامات مسئول با آنان برخورد می شود.
 
وی یکی از سیاستهای اصلی دستگاه قضایی را حبس زدایی اعلام کرد و افزود: پیشگیری از جرم یکی از مسائلی است که نیازمند همکاری عمومی دراین زمینه با همراهی و همکاری دستگاه های مسئول است.
 
نماینده اعزامی رئیس قوه قضائیه همچنین از کمک جنسی دستگاه قضایی به زلزله زدگان خبر داد و افزود: این اجناس بین زلزله زدگان منطقه ارسباران توزیع شده است.
 
دراین دیدار رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولان دستگاه قضایی وی را همراهی می کردند.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ