برخورد ناجا با سودجویانِ کرونا/ اعمال محدودیت های سنگین در ورودی استان های آلوده

وزیر بهداشت با تاکید بر این که ناجا در این روزهای سخت در کنار وزارت بهداشت قرار داشته، در عین حال ضمن تاکید بر لزوم پرهیز از سفر از سوی مردم، از اعمال محدودیت های سنگین تر در ورودی استان های آلوده به این ویروس خبر داد.

  به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، دکتر سعید نمکی در نشست مشترک با فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تلاش های ناجا در حوزه مقابله با ویروس کرونا گفت: از همان دقایق اول ابتلای نخستین افراد به کووید ۱۹، ناجا در کنار ما بود و در برقراری امنیت در بیمارستان ها و مراکزی که به عنوان قرنطینه اعلام کردیم نقش پراهمیتی داشت.

وی اقزود: ناجا در حوزه مسمومیتی که برخی افراد در فضای مجازی ایجاد کردند از طریق پلیس فتا در کاهش این فضای مسموم تلاش بسیاری کرد. همچنین در ضدعفونی کردن معابر با بهره گیری از امکاناتی که به صورت ویژه در کلان شهرها بسیج کردند، در آرامش روانی شهروندان بسیار تاثیرگذار بود.

وزیر بهداشت ادامه داد: ناجا در کاهش و کنترل ترددها نیز بسیار تاثیرگذار بوده و مقرر شده محدودیت های سنگین تری نیز در ورودی های استان های آلوده برقرار کند. ناجا همچنین در برخورد با سودجویان در شرایطی که همکاران ما دل به آب و آتش زده اند و خدمت به بیماران را انجام می دهند، برای کشف و روان سازی انبارها و رسیدن اقلام بهداشتی به سمت افرادی که نیاز دارند، اقدام کرد.

وزیر بهداشت تاکید کرد: هیچ گاه در این روزهای سخت احساس تنهایی نکردم؛ چرا که همه عزیزان همچون ناجا در کنار ما بودند و امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم کرونا را شکست دهیم.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ