بررسی ۱۲ تخلف بانکی در کمیسیون ۹۰

بینا- سخنگوی کمیسیون اصل نود با بیان اینکه تاکنون سه جلسه مشترک میان کمیسیون اصل نود با وزرای اقتصادی دولت برگزار شده است، گفت: در این جلسات ۱۲ تخلف بانکی بررسی شده است.:
به گزارش بینا، مصطفی افضلی فرد با اشاره به برگزاری جلسات مشترک کمیسیون اصل نود با وزرای اقتصادی دولت به مهر گفت: شکایات زیادی از تخلفات بانکی و اخلال در پرداخت تسهیلات بانکی به کمیسیون اصل نود ارسال شده بود و لذا تصمیم گرفتیم با برگزاری جلسات مشترک با وزرای اقتصادی دولت این شکایت ها را بررسی کنیم.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۲ تخلف بانکی در نشست مشترک کمیسیونهای اصل نود و صنایع و معادن با شمس الدین حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صادق خلیلیان وزیر کشاورزی، مهدی غضنفری وزیر صنعت معدن و تجارت و محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی و سایر مدیران عامل بانکها برگزار شده است، گفت: این جلسات با حضور نمایندگان بخش خصوصی هم برگزار می شود تا مشکلات به سرعت حل شود.
سخنگوی کمیسیون اصل نود با بیان اینکه تاکنون سه جلسه مشترک میان کمیسیون اصل نود با وزرای اقتصادی دولت برگزار شده است، گفت: چهارمین جلسه مشترک به زودی برگزار خواهد شد.
افضلی فرد همچنین تاکید کرد: بعد از مطرح شدن مشکلات و نارسایی های در بخش بانکی قرار شد وزرای اقتصادی پاسخ های خود را به صورت مکتوب به کمیسیون اصل نود ارسال کنند

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ