برنامه کلی مسابقات روز جمعه ۲۰ مرداد ماه

بازی های المپیک ۲۰۱۲ امروز در ۱۷ رشته پی گیری می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشیممتازنیوز، جدول زمان بندی این رقابت هابه شرح زیر است:

دو و میدانی

الف: پرش با نیزه :
فینال               ۲۲:۳۰
ب: ۴۰۰*۴ امدادی زنان
راندا               ۲۲:۴۰
ج: پرتاب چکش زنن
فینال              ۲۳:۰۵
د: ۴۰۰*۴ امدادی مردان
راندا              ۲۳:۱۵
س: ۵۰۰۰ متر زنان
فینال               ۲۳:۳۵
س: ۱۰۰* ۴ امدادی زنان
فینال              ۰۰:۱۰
ش: ۱۵۰۰ متر زنان
فینال              ۰۰۲۵
ه: ۴۰۰*۴ امدادی مردان
فینال               ۰۰:۵۰

بسکتبال

الف: بسکتبال مردان
نیمه نهائی
اسپانیا – روسیه         ۲۰:۳۰
آرژانتین – آمریکا         ۰۰:۳۰

بوکس

الف: ۴۹ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
چین – ایرلند                ۱۷:۰۰
روسیه – تایلند             ۱۷:۱۵
ب: ۵۶ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
کوبا – ایرلند               ۱۷:۳۰
بریتانیا – ژاپن              ۱۷:۴۵
ج: ۶۴ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
کوبا – ایتالیا           ۱۸:۰۰
بلا روس – اوکراین     ۱۸:۱۵
د: ۷۵ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
بریتانیا – برزیل           ۱۸:۳۰
ازبکستان – ژاپن              ۱۸:۴۵
س: ۹۱ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
اوکراین – بلغارستان ۱۹:۰۰
آذربایجان – ایتالیا        ۱۹:۱۵
ش: ۵۲ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
روسیه – بلاروس        ۰۰:۰۰
ایرلند – کوبا                 ۰۰:۱۵
ف: ۶۰ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
اوکراین – کوبا             ۰۰:۳۰
لیتوانی – کره جنوبی ۰۰:۴۵
ق: ۶۹ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
اوکراین بریتانیا                 ۰۱:۰۰
روسیه – قزاقزستان              ۰۱:۱۵
ه: ۸۱ کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
برزیل – روسیه                 ۰۱:۳۰
قراقزستان – نامشخص         ۰۱:۴۵
ی: ۹۱ + کیلوگرم مردان
نیمه نهائی
آذربایجان – ایتالیا               ۰۲:۰۰
قزاقزستان – بریتانیا               ۰۲:۱۵

کانو اسپرینت

الف: کایاک تکنفره ۲۰۰ متر مردان
مقدماتی                     ۱۳:۰۰
نیمه نهائی                  ۱۴:۴۶
ب: کانو تکنفره ۲۰۰ متر مردان
مقدماتی                    ۱۳:۲۱
نیمه نهائی                ۱۵:۰۰
ج: کایاک تکنفره  ۲۰۰متر زنان
مقدماتی                  ۱۳:۴۹
نیمه نهائی                 ۱۵:۲۱
د: کایاک دو نفره ۲۰۰ متر مردان
مقدماتی                ۱۴:۱۷
نیمه نهائی             ۱۵:۴۲

دوچرخه سواری کوهستان

الف: کوهستان زنان
مقدماتی               ۱۸:۳۰
فینال                   ۲۰:۰۰

ب: مقدماتی مردان
– نیمه نهائی                    ۱۸:۳۸
– فینال                          ۲۰:۱۰          

الف: ۱۰متر مردان
– مقدماتی                      ۲۲:۳۰

فوتبال

الف : فوتبال مردان
– رقابت مدال برنز           ۲۳:۱۵
کره جنوبی – ژاپن

ژیمناستیک ریتمیک

الف: انفرادی                   ۱۵:۳۰
ب: تیمی                        ۱۸:۲۰

هندبال

الف: هندبال مردان
– نیمه نهائی
مجارستان سوئد               ۲۰:۳۰       
فرانسه – کرواسی            ۰۰:۰۰

هاکی

الف : هاکی زنان
– رده بندی ۱۱ و ۱۲       ۱۲:۰۰
بلژیک – آمریکا
– رده بندی ۵و۶             ۱۵:۰۰
چین – استرالیا
– رقابت مدال برنز         ۱۹:۰۰
نیوزلند – بریتتانیا

– فینال مدال طلا :      ۲۳:۳۰
هلند – آرژانتین

قایقرانی – قایق های بادبانی

الف : ۴۷۰ زنان
– رقابت مدال             ۱۶:۳۰
ب: ۶m  EllioT زنان
– نیمه نهائی ۱           ۱۷:۳۰
– نیمه نهائی ۲            ۱۷:۳۵

شنا

الف: ماراتن ۱۰ کیلومتر مردان
– فینال                     ۱۵:۳۰
ب: شنای هماهنگ
الف: تیمی زنان
– فینال                     ۱۸:۳۰

تکواندو

الف: ۶۷- کیلوگرم زنان
– مقدماتی                      ۱۲:۳۰    
سوسن حاجی پورقلی نماینده کشورمان ۱۳:۰۰
یک چهارم نهائی            ۱۸:۳۰
– نیمه نهائی                  ۲۰:۳۰
– رپ شارژ و برتر         ۲۳:۳۰
– فینال مدال طلا              ۰۱:۴۵

ب: ۸۰- کیلوگرم مردان
– مقدماتی                     ۱۵:۴۵
– یک چهارم نهائی         ۱۸:۴۵
– نیمه نهائی                 ۲۰:۴۵
– رپ شارژ و برنز       ۲۳:۴۵
-فینال مدال طلا            ۰۲:۰۰

والیبال

الف : والیبال مردان
– نیمه نهائی
بلغارستان – روسیه         ۱۸:۳۰
برزیل – ایتالیا               ۰۰:۰۰

واترپلو

الف: واترپلو مردان
– نیمه نهائی
آمریکا – اسپانیا             ۰۳:۳۰
کرواسی – مونته نگرو    ۰۳:۳۰
مجارستان – استرالیا      ۰۳:۳۰
ایتالیا – صربستان         ۰۳:۳۰

کشتی

الف: ۵۵کیلوگرم آزاد مردان
– مقدماتی   ۱۶:۳۰
– یک هشتم نهائی            ۱۷:۰۰
– یک چهارم نهائی          ۱۸:۰۰
– نیمه نهائی                  ۱۸:۳۰
– رپ شارژ و مدال برنز    ۲۱:۱۵
– فینال مدال طلا               ۲۲:۳۳
ب: ۷۴ کیلوگرم مردان         
– مقدماتی                       ۱۶:۳۰
– یک هشتم نهائی            ۱۷:۰۰
– یک چهارم نهائی           ۱۸:۰۰
– نیمه نهائی                    ۱۸:۳۰
– رپ شارژ و مدال برنز               ۲۱:۱۵
– فینال مدال طلا               ۲۳:۱۸   /آق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ