برگزاری مناظره‌ها به صورت گروهی و در ۳ محور اقتصادی، سیاسی و فرهنگی + جدول برنامه‌ها

به گزارش مشرق، مراسم قرعه کشی میان نامزدهای انتخاباتی برای نوبت حضور در تلویزیون با حضور نمایندگان کاندیداها در سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم که امروز -جمعه همزمان با سالروز تولد حضرت علی(ع) در سازمان صدا و سیما در حال انجام است، سید عزت‌الله ضرغامی نیز حضور دارد.

 

 

مراسم قرعه کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با قرائت آیاتی از قرآن کریم و با حضور رئیس سازمان صدا و سیما آغاز شد.

نمایندگان آقایان روحانی ، ولایتی ،غرضی ،جلیلی قالیباف ، عارف ، حداد عادل و رضایی در محل برگزاری مراسم حاضر شده‌اند.

قاضی سراج نیز به عنوان نماینده قوه قضائیه برای نظارت بر قرعه کشی به محل برگزاری مراسم آماده است . ده‌ها خبرنگار خارجی و داخلی این مراسم را پوشش خبری می‌دهند.

 

قرعه کشی نامزدهای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری به منظور مشخص شدن زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها نظیر مناظرات، گفتگوهای رادیویی و فیلم های تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی است.

 

طبق برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد انتخابات رسانه ملی ، نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امکان استفاده از شبکه های تلویزیونی و رادیویی را برای ارائه برنامه ها و تبلیغ خود خواهند داشت.

 

 

 

 

عزت الله ضرغامی در آغاز مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: این قرعه‌کشی برای اطمینان خاطر بیشتر است که برنامه های مستقلی که برای هر نامزد در نظر گرفته شده است از نظر زمان و روز پخش بی‌طرفانه انتخاب شده‌اند. از امروز ضبط برنامه‌ها آغاز شده و از فردا هم پخش برنامه‌ها از شبکه های مختلف سیما و صدا تا یک روز مانده به انتخابات پخش ادامه خواهد شد.

توزیع برنامه‌ها عادلانه خواهد بود

وی گفت: توزیع برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها به صورت عادلانه خواهد بود یعنی این که هم برای نامزدها و هم برای مخاطبان برنامه‌های صدا و سیما، این توازن و منطق پخش کاملاً رعایت شده است. برای برنامه‌های حساس‌تر هم تکرار در نظر گرفته شده است که اگر کسی نتوانست در وقت خود آن را ببیند در تکرار آن را ملاحظه کند.

رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه سخنانش در مراسم قرعه‌کشی جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی گفت: ساختار برنامه‌های سازمان که به طور طبیعی باید روی آنتن برود تحت تاثیر برنامه‌های انتخاباتی قرار نخواهد گرفت.

ضرغامی درباره نحوه قرعه‌کشی توضیح داد: برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم، این برنامه‌ها که با شماره ۱۱ تا ۱۸ نامگذاری و آماده شده در گردونه قرار گرفته و هر نامزد شماره‌ای را به خود اختصاص خواهد داد.

رئیس رسانه ملی در ادامه تشریح برنامه های تبلیغاتی نامزدها گفت: در مجموع هر نامزد هفت ساعت و ۱۵ دقیقه برنامه در سیما خواهد داشت. یک برنامه ۳۰ دقیقه‌ای برای هر نامزد در شبکه یک در نظر گرفته ایم که بدون مجری و به طور مستقیم با مردم صحبت می کند. دو مستند نیز در نظر گرفته شده که از جانب نامزدها ساخته و در اختیار سازمان صدا و سیما قرار می گیرد و این مستندها در ۳۰ دقیقه با توجه به چارچوب های مشخص شده تولید و در ساعات مختلف تکرار می شود.

ضرغامی گفت: در شبکه دو سیما نیز گفتگوی ویژه خبری به مدت ۴۵ دقیقه در نظر گرفته شده که برای هر نامزد به صورت زنده از ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه پخش می شود. در شبکه سوم سیما نیز یک برنامه ۶۰ دقیقه‌ای برای هر نامزد در نظر گرفته شده که در این برنامه به سؤالات مختلف جوانان با توجه به ساختار این شبکه پاسخ داده می شود. همچنین برنامه دیگری از شبکه سوم سیما در ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه در نظر گرفته شده که مجری سؤالات متعددی را از هر نامزد می پرسد.


وی افزود: در شبکه چهارم سیما نیز هر نامزد به سؤالات سه کارشناس اقتصادی، فرهنگی و سیاسی (داخلی و خارجی) به مدت ۶۰ دقیقه پاسخ می دهد که در ساعت ۱۸:۱۰ دقیقه پخش می شود. از شبکه خبر سیما نیز یک گفتگوی ۳۰ دقیقه ای درباره موضوعات مختلف به صورت ضبط شده در ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه پخش می شود. شبکه جام جم سیما نیز پاسخ به ایرانیان خارج از کشور را در نظر گرفته است که به مدت ۶۰ دقیقه از ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه پخش می شود.

هر نامزد ۷ ساعت و ۱۵ دقیقه برنامه

ضرغامی اشاره کرد که مجموع برنامه های حوزه سیما به علاوه برنامه مناظره که به صورت زنده پخش می‌شود تقریبا ۲۵ تا ۳۰ دقیقه برای هر نامزد فرصت ایجاد می کند بنابراین با احتساب این سه برنامه نیم‌ساعته در کل ۷ ساعت و ۱۵ دقیقه برنامه‌ در اختیار هر نامزد خواهد بود.

وی گفت: این میزان برنامه سیما طبق جدول دیده شده تکرار می شود مثلاً مناظره ها علاوه بر سه روز تعطیل از ساعت ۴ تا ۸ بعدازظهر همان شب و از ساعت ۲۱ از شبکه چهار بازپخش می شود. همچنین همان روز این برنامه ها از شبکه های صدای جمهوری اسلامی ایران نیز پخش می شود.

رادیو و انتخابات

وی در مورد برنامه های تبلیغاتی صدا گفت: در مورد صدا هم مشابه سیما برنامه هایی داریم که با هدف معرفی خود نامزدها به طور مستقیم به مدت ۳۰ دقیقه ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه از شبکه سراسری پخش خواهد شد. مصاحبه هر نامزد با رادیو جوان ساعت ۴ بعدازظهر به مدت ۶۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.

ضرغامی گفت: شبکه ورزش هر روز ساعت ۹ صبح به مدت ۶۰ دقیقه برنامه تبلیغات انتخابات نامزدها را خواهد داشت. شبکه معارف صدا نیز هر روز ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه برنامه تبلیغاتی پخش خواهد کرد. شبکه پیام نیز پنج پیام سه دقیقه ای از هر نامزد که ضبط شده است به صورت متنوع پخش خواهد کرد.

در حاشیه مراسم قرعه کشی

حسین رحمانی‌نیا نماینده غلامعلی حدادعادل در حاشیه مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در دوره‌های گذشته سابقه خوبی از مناظره‌های دو طرفه نداشتیم؛ بنابراین بهترین تصمیم این بود که مناظره‌های دو طرفه برگزار نشود.

وی با بیان اینکه “مردم مایل هستند در کشور آرامش برقرار باشد”، تاکید کرد: نامزدها برنامه‌های خود را در صداوسیما معرفی و از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

رحمانی‌نیا در پایان با بیان اینکه “مردم به خوبی می‌توانند بوسیله برنامه‌های صداوسیما نامزد مورد نظر خود را انتخاب کنند”، گفت: در این برنامه‌ها هیچ نکته منفی وجود نداشت.

 

 

گلزاده کرمانی نماینده محمدرضا عارف در حاشیه مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در صداوسیما، با خبرنگاران گفت که عدم احراز صلاحیت هاشمی می‌تواند با عوارضی برای کشور همراه باشد و بخشی از بدنه جامعه را ناراحت کرده است.

 

وی افزود: برنامه آقای عارف این بود که با حضور هاشمی با وی رقابت نکند، اما با اتفاقی که در احراز صلاحیت‌ها افتاد امیدواریم شاهد ایجاد یک حماسه پرشور در انتخابات باشیم.

 

گلزاده کرمانی در پاسخ به این پرسش که “آیا امکان اجماع عارف و روحانی وجود دارد؟”، گفت: در این زمینه هنوز صحبتی نشده است اما آقای عارف نشان داده است که آنچه به خیر مملکت است و موجب این می‌شود اعتدال، آرامش، عقلانیت و اخلاق به جامعه برگردد، رعایت می‌کند.

 

وی در پایان تاکید کرد: امروز تصمیم عارف برای حضور در انتخابات بسیار جدی است.

 

نعمت‌زاده رییس ستاد انتخابات حسن روحانی در حاشیه مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری در صداوسیما، در گفت‌وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه “تخریب هیچگاه اثرات مثبتی نداشته است”، افزود: نامزدهای انتخابات نباید از فرصتی که صداوسیما در اختیار آنها قرار می‌دهد برای تخریب رقبا استفاده کنند.

 

وی در ادامه اظهار کرد: نامزدهای انتخابات باید در برنامه‌های تلویزیونی، اهداف و برنامه‌های خود را برای حل و فصل مسائل جامعه در بخش‌های مختلف استفاده کنند.

 

نعمت‌زاده در پایان گفت: از صداوسیما این انتظار را داشتیم که به مردم این فرصت را بدهد تا با نامزدها و برنامه‌های آنها بیشتر آشنا شوند.

 

 

مهدی ذاکری نماینده محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای انتخابات در صداوسیما در گفت‌وگو با خبرنگاران، تاکید کرد: نامزدها باید از فرصتی که صداوسیما در اختیار آنها قرار داده است برای ارائه برنامه‌های خود استفاده کنند و از فضای تخریب جدا شوند.

 

وی همچنین اظهار کرد: تخریب دردی از جامعه دوا نمی‌کند و نامزدها باید از فرصتی که صداوسیما در اختیار آنها قرار داده است برای معرفی برنامه‌های خود نهایت استفاده را ببرند.

 

 

پسر محمد غرضی که به عنوان نماینده سیدمحمد غرضی در مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در صداوسیما حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: من نه سخنگوی پدرم هستم و نه ایشان ستادی دارند و نه قرار است پولی خرج کنیم و نه کاغذی چاپ کنیم.

 

زهیر غرضی با اشاره به برنماه‌های انتخاباتی پدر خود تاکید کرد: مهم‌ترین برنامه پدرم این است که با تورم مقابله کند.

 

وی در پاسخ به این پرسش که “آیا غرضی به نفع کاندیدای دیگری کنار می‌رود؟”، گفت: پدرم معتقد است همه نامزدهایی که در انتخابات شرکت کردند خوب هستند ولی به نفع آنها کنار نمی‌رود.

 

جدول کامل پخش برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداها از صدا و سیما

در مراسم قرعه کشی که با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها شامل مناظره‌های مشترک ، گفتگوهای رادیویی و مستندهای تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

 

برنامه تبلیغاتی محسن رضایی از شبکه های رسانه ملی

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه اول سیما – برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند ساعت ۲۳٫۳۰ همان شب از شبکه جام جم تکرار خواهد شد

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

مستند دوم این نامزد نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

و سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰ دقیقه

 

برنامه تبلیغاتی علی اکبر ولایتی از شبکه های رسانه ملی

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شبنه ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه ۴ سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

 

برنامه تبلیغاتی محمد باقر قالیباف از شبکه های رسانه ملی

سه شنبه: هفتم خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

شنبه: یازدهم خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

پنجشنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ از شبکه جام جم تکرار خواهد شد.

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش می شود.

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

 

برنامه تبلیغاتی غلامعلی حداد عادل از شبکه های رسانه ملی

گوی شماره ۱۴ در مراسم قرعه کشی به نام آقای غلامعلی حداد عادل درآمد.

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سوالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب در ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از جام جم پخش خواهد شد.

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه سه سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم تکرار می شود.

 

برنامه تبلیغاتی محمد رضا عارف از شبکه های رسانه ملی

یکشنبه: ۵ خرداد؛‌ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۸ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم پخش می شود.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

سه شنبه: ۲۱ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند نیز همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامدد از جام جم پخش مجدد می شود.

 

برنامه تبلیغاتی سید محمد غرضی از شبکه های رسانه ملی

شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه جام جم – پاسخ به سؤالات ایرانیان-، ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۱ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۱۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸/۱۰دقیقه

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش خواهد شد.

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ۱۹٫۱۰ دقیقه

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

و مستند دوم این نامزد همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از شبکه جام جم پخش مجدد خواهد شد.

 

برنامه تبلیغاتی حسن روحانی از شبکه های رسانه ملی

دوشنبه: ۶ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

سه شنبه: ۷ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

پنج شنبه: ۹ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

شبکه جام جم ساعت ۳۰ دقیقه بامداد، همان روز این مستند را پخش خواهد کرد.

پنج شنبه: ۱۶ خرداد؛ شبکه چهارم سیما- پاسخ به کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

دوشنبه: ۲۰ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و چهارشنبه: ۲۲ خرداد؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

 
برنامه تبلیغاتی سعید جلیلی از شبکه های رسانه ملی
شنبه: ۴ خرداد؛ شبکه دوم سیما- گفتگوی ویژه خبری- ساعت ۲۲٫۴۵ دقیقه

یکشنبه: ۵ خرداد؛ شبکه اول سیما- برنامه با دوربین- ساعت ۲۰

سه شنبه ۷ خرداد؛ شبکه جام جم- پاسخ به سؤالات ایرانیان خارج از کشور- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

دوشنبه: ۱۳ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند اول- ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه جام جم پخش می شود.

سه شنبه: ۱۴ خرداد؛ شبکه خبر- گفتگوی ضبط شده- ساعت ۲۲٫۳۰ دقیقه

شنبه: ۱۸ خرداد؛ شبکه چهار سیما- پاسخ به سؤالات کارشناسان- ساعت ۱۸٫۱۰ دقیقه

یکشنبه: ۱۹ خرداد؛ شبکه اول سیما- مستند دوم- ساعت ۲۰٫۱۰ دقیقه

این مستند همان شب ساعت ۲۳٫۳۰ دقیقه از جام جم نیز پخش می شود.

و سه شنبه؛ شبکه سوم سیما- پاسخ به سؤالات جوانان- ساعت ۱۹٫۱۰ دقیقه

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *