بزرگراه طبقاتی صدر، شنبه افتتاح می‌شود

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/بزرگراه طبقاتی صدر، طولانی‌ترین بزرگراه طبقاتی کشور، شنبه به بهره‌برداری خواهد رسید.
پل طبقاتی صدر، طی مراسمی در ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۹ آذر ۹۲ بر روی پل، در تقاطع قیطریه با حضور لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، قالیباف شهردار تهران، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، تعدادی از نمایندگان مجلس و بعضی دیگر از مقامات لشگری و کشوری به بهره برداری خواهد شد.

به گزارش ممتاز (BanaNews.ir) به نقل از نسیم؛ روبان قرمز پل طبقاتی صدر در حالی چیده خواهد شد که کلنگ احداث آن تنها در ۲۶ ماه قبل به زمین زده شد و در این مدت ۱۱ کیلومتر عملیات پیچیده پل سازی با دانش و توان مهندسی ایرانی به اجرا درآمد.

وضعیت بزرگراه صدر موجود یا همان تراز صفر نیز نسبت به قبل بهبود یافته و ضمن انجام عملیات اصلاحات هندسی در گره‌های ترافیکی، اقداماتی همچون ترمیم روکش آسفالت، خط کشی تازه ترافیکی، روشنایی مسیر، رفع نواقص کانال‌های جمع آوری و هدایت آب‌های سطحی نیز انجام شده است.

به این ترتیب از روز شنبه، پروژه تونل نیایش و پل طبقاتی صدر به طور کامل زیر بار ترافیکی خواهند رفت.

گفتنی است دسترسی به بزرگراه صدر از بلوار کاوه، قیطریه و بزرگراه امام علی (ع) ایجاد شده است؛ همچنین به سبب ممنوعیت عبور موتور سیکلت و خودروهای سنگین از داخل تونل نیایش ، تردد این وسایل نقلیه از روی پل طبقاتی صدر نیز ممنوع خواهد بود.

با بهره‌برداری از پروژه بزرگراه طبقاتی صدر، ضمن تکمیل کارکردهای ترافیکی بزرگراه نیایش به تسهیل جریان ترافیک در ۷ بزرگراه شهید مدرس، شهید همت، حکیم، رسالت، شهید زین‌الدین، یادگار امام (ره) وشهید چمران کمک خواهد شد.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ