بسته فرهنگی «راه نشانم بده» برای زائران جمکران

به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تولید شد

به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، بسته فرهنگی «راه نشانم بده» ویژه زائران مسجد مقدس جمکران در محدوده عوارضی بزرگراه تهران-قم به آن‌ها اهدا می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل این سازمان، محمدعلی قندهاری‌نیا، معاون فرهنگی سازمان در این‌باره گفت: بسته «راه نشانم بده» که از سه‌شنبه ۱۳ تیر تا پنج‌شنبه ۱۵ تیر توزیع می‌شود، حاوی پنج محصول فرهنگی است.

وی افزود: این محصولات شامل کتاب «ملیکا، مام خورشید عدالت» داستان زندگی مادر امام زمان (عج) در قالب تصویرسازی، کتاب «عزیز» بازنویسی کتاب «مکیال المکارم» آیت‌اله سیدمحمدتقی موسوی اصفهانی در فواید دعا برای حضرت مهدی(عج)، لوح فشرده صوتی «راه نشانم بده»،‌ اینفوگرافی نیمه شعبان با عنوان «خانه، خانه‌ توست» و یک کارت پستال دعای عهد است.

قندهاری‌نیا هدف از توزیع این بسته‌های فرهنگی را تعمیق و گسترش شناخت مردم به‌ویژه نسل جوان از موضوع انتظار دانست و گفت: این بسته‌ها به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۹ سازمان در پارکینگ شماره ۲ واقع در یک کیلومتری عوارضی قم، میان ۴۰ هزار زائر مسجد مقدس جمکران توزیع می‌شود. اتوبوس‌های حامل زائران، حواله تخصیص این بسته فرهنگی را از عوارضی قم دریافت کرده و آن‌را در پارکینگ شماره ۲ تحویل می‌گیرند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یادآور شد: همچنین فرهنگسرای مهر در محل تحویل این بسته‌ها در پارکینگ شماره ۲ اتوبان قم، غرفه‌هایی را با عنوان «زائرسرای مهر» برپا کرده که در زمان توزیع بسته‌های فرهنگی، کتاب، محصولات فرهنگی و مشاوره مذهبی به زائران ارائه می‌کنند.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن