بیانیه کودتاچیان: با هرکس که مقابل ما بایستد مبارزه می کنیم

بیانیه کودتاچیان: با هرکس که مقابل ما بایستد مبارزه می کنیمنظامیان و افسران حامی کودتا در ترکیه دقایقی پیش در بیانیه ای اعلام کردند همچنان مصمم به ادامه نبرد هستند.

به گزارش سایت خبری ممتاز نیوز: در بیانیه ای که دقایقی پیش منتشر شد، نظامیان حامی کودتا اعلام کردند که همچنان مصمم به پیشبرد اهداف خود هستند و قاطعانه با هرکس که در مقابلشان بایستند ٬مبارزه خواهند کرد.

 در این بیانیه همچنین از مردم ترکیه خواسته شده است که در خانه هایشان بمانند؛ این در حالی است که مقام های دولت ترکیه از جمله رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری و بینالی ییلدریم نخست وزیر مردم را به حضور در خیابان ها و میدان های مهم فراخوانده اند.
توطئه کودتای نظامی ترکیه از نخستین دقایق سحرگاه شنبه شب آغاز شد.دولت ترکیه اعلام کرد که این کودتا را خنثی کرده است. اردوغان اعلام کرد که اوضاع را تحت کنترل دارد و توطئه نافرجام خواهد ماند.وزیر دادگستری ترکیه نیز دقایقی پیش اعلام کرد که به دنبال تلاش پلیس برای مهار کودتا، دست کم ۶۰ نفر کشته و ۳۳۶ نفر بازداشت شده اند.گزارش ها همچنین از تسلیم شدن دهها نظامی حامی کودتا پس از محاصره توسط پلیس در میدان تقسیم ترکیه خبر دادند.

تاریخ انتشار خبر: ۱۶ July 2016 | 7:49 am
باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ