تاکید مجدد هیات مدیره بر حمایت ازدایی/رحیمی:با تعیین شرح وظایف کمیته فنی،تداخلی در امور ایجاد نمی‌شود

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن بررسی چارت تشکیلاتی و شرح وظایف کمیته فنی، بر حمایت مجدد از علی دایی تاکید کردند.

به گزارش ممتاز ؛ نشست اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت ۹ صبح امروز به مدت ۳ ساعت در دفتر مدیر عامل باشگاه برگزار شد. در این جلسه که تمامی اعضای هیات مدیره حضور داشتند مسائل کلان باشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
علیرضا رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه دربارهٔ موضوعات مطرح شده در نشست هیات مدیره گفت: تهیه و تدوین چارت تشکیلاتی باشگاه براساس معیارهای باشگاه‌های حرفه‌ای و مشخص شدن ساختار و قوانین و چگونگی اجرای آنها یکی از موضوعات مهمی بود که در نشست امروز دربارهٔ آن بحث و بررسی شده و مقرر گردید چارت تشکیلاتی باشگاه پس از تهیه و تدوین و بررسی همه جانبه در نشست هفته آینده هیات مدیره به تصویب برسد.
همچنین دربارهٔ شرح وظایف و نوع کارکرد اعضای محترم کمیته فنی نیز مباحثی مطرح شد تا تداخلی در امور، به وجود نیامده و هر فرد و گروهی بر اساس شرح وظایف مصوب فعالیت نماید. در این باره به آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های فیفا مراجعه شد و مورد استفاده قرار گرفت.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: در نشست هیات مدیره امروز تمامی اعضای محترم هیات مدیره متفق‌القول بر حمایت مجدد از علی دایی به عنوان سرمربی فصل آینده تاکید کردند.
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ