تبلت‌های پر فروش بازار چه مشکلاتی دارند؟

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز

تبلت‌ها این روزها طرفداران بسیاری در بازار محصولات دیجیتال شخصی دارند و به همین سبب محصولات متنوعی هم به این بازار عرضه می‌شود.
 
 
در این میان، اما چند مدل در حال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین تبلت‌های بازار شناخته می‌شوند و بیشترین توجه خریداران را به خودشان جلب می‌کنند. در همین راستا وب پایگاه اینترنتی Fixya از خریداران و کاربران این تبلت‌های پرفروش خواسته است، تا مشکلات مهم و اصلی چهار تبلت پر فروش بازار را اعلام کنند. 
این تبلت‌ها که این روزها بیشترین میزان تقاضا و فروش بازار را به خودشان اختصاص داده‌اند، شامل Microsoft Surface 2، Apple iPad Air،Amazon Kindle HDX و iPad Mini with Retina Display می باشند.
تبلت Microsoft Surface 2 که به خاطر ساختار ویندوزی و تاچ کاور و کیبورد خودش به انتخاب خوبی برای کاربرانی تبدیل شده است که برای انجام کار خود نیاز مداوم به یک کامپیوتر دارند، بیشترین شکایت کاربران از پشتیبانی نامناسب آن از اپلیکیشن‌های موجود برای آن بوده است. این در حالی است که گویا اسپیکرهای این دستگاه هم چندان کیفیت نداشته و کار با کاور کیبوردی آن برای بعضی از کاربرانش مشکل است.
تبلت پر طرفدار و سبک وزن iPad Air هم مشکلات مختلفی دارد که گویا اغلب کاربرانش بیشتر از اختلال‌های مختلف مرورگر آن ناراضی بوده‌اند. این در حالی است که مشکلات مختلف مربوط به صفحه نمایش، عدم پاسخگویی مناسب کیبورد و مشکلات مختلف در اتصال و ارتباط از طریق Wi-Fi هم سبب نارضایتی این دسته از کاربران شده است.
تبلت Kindle HDX هم به عنوان یک تبلت ارزان قیمت و با کیفیت در بازار شناخته می‌شود، گویا مشکلات مختلفی دارد که در میان آنها بیشترین نارضایتی کاربرانش از مرورگر Silk آن بوده است. از طرفی بعضی از کاربران این تبلت هم از عدم پشتیبانی مناسب آن از اپلیکیشن‌ها، هنگ کردن‌ها و توقف‌های بی‌دلیل در هنگام کار با آن اعلام نارضایتی کرده‌اند.
در نهایت، اما iPad mini با صفحه نمایش رتینا که جنجال بسیاری هم در بازار انواع تبلت به پا کرد و توجه بسیاری از خریداران را به خودش معطوف کرد، با مشکلات مختلفی در صفحه نمایش خودش مواجه است که سبب شده تا کاربرانش بیشترین اعتراض خودشان را از این مورد اعلام کنند.
 بعد از آن، کاربران این تبلت بیشتر از فضای ذخیره‌سازی کم، اختلال در عملکرد مرورگر و البته عدم پاسخگویی مناسب کیبورد آن اعلام نارضایتی کرده‌اند.
به هر حال پر‌فروش‌ترین تبلت‌های بازار هم مشکلاتی دارند که سبب نارضایتی کاربران و خریدارانشان می‌شود و شرکت‌های تولیدکننده آنها را موظف به رفع این مشکلات در نسخه‌ها و مدل‌های بعدی می‌کند.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ