ترفندهایی جالب برائ جلب توجه مادر همسرتان

۱۰اردیبهشت،

با نزدیک شدن به روز مادر و با به کارگرفتن ایده‌هایی جالب می‌توانید مهر و محبت خود را در دل اطرافیانتان چندین برابر کنید.

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران: یافته‌های تازه دانشمندان نشان می‌دهد رفتار صحیح با والدین همسر تا ۸۰ درصد می‌تواند کیفیت زندگی را بهبود بخشد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند؛ کلید یک رابطه خوب و موفق با همسرتان این است که بتوانید رابطه خوبی با مادر او برقرار کنید و برائ این که بتوانید چنین رابطه‌ای داشته باشید از هر سرنخی استفاده کنید و به دنبال هر بهانه‌ای باشید تا از آن برائ ایجاد چنین رابطه‌ای بهره ببرید.

مادرها عاشق آن می باشند که حس کنند بچه‌ها هنوز به آنها نیاز دارند پس تا دیر نشده تلفن را بردارید و به مادر همسرتان زنگ بزنید و در مورد کادویی که می‌خواهید برائ همسرتان بخرید با او مشورت کنید و نظر او را بخواهید این کار معجزه می‌کند و از او در مورد مشکلاتی که با فرزندش دارید از او کمک بخواهید.

دادن هدیه آن هم در روز مادر مستقیم ترین و راحت‌ترین راه برائ به‌دست آوردن دل مادر همسرتان است، با خریداری یک کادو مناسب و تشکر از زحمات او می‌توانید خود را در دل مادر همسرتان جاکنید و از او دربارهٔ تلاش هایی که بخاطر تربیت همسر خوبتان کرده است تشکر کنید.

این کار عشق و علاقه آنها را به شما چندین برابر می‌کند، در روز مادر از دست پخت او تعریف و قدردانی کنید و او برائ همیشه شما را به خاطر این درک متقابل دوست خواهد داشت./ع۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ