تساوی سایپا و استقلال در نیمه نخست/ داور گل دقیقی را ندید

به گزارش ایرنا، این دیدار ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه شب به میزبانی تیم سایپا در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شده است و دو تیم در پایان نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند.

در دقایق ابتدایی این دیدار، بازی در اختیار تیم استقلال تهران بود و آبی پوشان چند حمله روی دروازه سایپا تدارک دیدند اما در ادامه، تیم سایپا چند فرصت مناسب گلزنی به دست آورد اما تبدیل به گل نشد.

در دقیقه ۱۰، ضربه سرکش ‘فابیو جانواریو’ هافبک برزیلی تیم استقلال از فاصله ۳۰ متری با واکنش ‘رحمان احمدی’ سنگربان تیم سایپا به کرنر فرستاده شد.

در دقیقه ۱۵، ضربه زیبای ‘سعید دقیقی’ از پشت محوطه جریمه استقلال با برخورد به دیرک افقی دروازه تیم استقلال پشت خط دروازه فرود آمد اما داور آن را گل اعلام نکرد.

دقیقی پیش از این و در دقیقه ۹ نیز با پاس بلند بازیکنان سایپا در حالتی تک به تک با رحمتی قرار گرفت که این فرصت مطلوب گلزنی را از دست داد.

در دقیقه ۳۵، ‘حنیف عمران زاده’ با ضربه ارسالی از سوی ‘خسرو حیدری’ روی دروازه سایپا، در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفت اما ضربه سر مدافع پیش تاخته آبی پوشان از چند قدمی دروازه سایپا به بیرون از دروازه زده شد.

سیدمهدی رحمتی، خسرو حیدری، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، سیاوش اکبرپور، فابیو جانواریو، میلاد میداوودی، سیدامین منوچهری، فریدون زندی، هاشم بیک زاده و جواد نکونام، ترکیب اصلی تیم استقلال تهران مقابل سایپا البرز را تشکیل دادند.

در ترکیب اصلی تیم سایپا نیز رحمان احمدی، سجاد شهباززاده، حامد شیری، ‌مجید غلام ن‍ژاد، میلاد غریبی، اسحاق سبحانی، مجید ایوبی، سعید دقیقی، ابراهیم شکوری، ابراهیم صادقی و محسن یوسفی به میدان رفتند.

قضاوت این مسابقه بر عهده ‘علیرضا فغانی’ با کمک های ‘علیرضا منصوری’ و ‘بابک داوری’ است.

ورزشی. ** ۷۵۳۷ ** ۱۵۸۹

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۲۴۷۳۲۲


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *