تصاویر دستگیری دختران معتاد در فرحزاد تهران

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح ویژه پاکسازی دره فرحزاد از لوث وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر، از دستگیری ۲۰۰ معتاد و خرده‌فروش خبر داد.

 

 

سرهنگ سعید لیراوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این که این طرح در ادامه طرح امنیت محله محور به مرحله اجرا در آمد افزود: بر این اساس ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با همکاری تعدادی از یگان‌های دیگر پلیس تهران ظهر چهارشنبه با حضور در دره فرحزاد نسبت به پاکسازی دره فرحزاد از لوث وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر اقدام و ضمن دستگیری ۲۰۰ نفر معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر مقادیر قابل توجهی مواد افیونی نیز از این متهمان کشف و ضبط کردند.

 

 

وی با تاکید بر این که از ابتدای سال جاری تا کنون شش مرحله طرح پاکسازی و جمع آوری معتادان در این محدوده به اجرا درآمده است افزود: با توجه به اینکه مراکز ترک اعتیاد مجاز با گنجایش کافی در تهران وجود ندارد، اکثر این افراد پس از طی مدتی برای مصرف و تهیه مواد مجددا به این محل بازمی‌گردند.

 

 

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: طرح‌های پاکسازی در محدوده فرحزاد بنا به درخواست شهروندان و اهالی محل انجام شده و قطعا اجرای چنین طرح‌هایی در کاهش بحث مصرف مواد افیونی و حضور معتادان در این منطقه موثر است.

 

 

لیراوی در خصوص روند ترک اعتیاد افزود: یک معتاد حداقل سه ماه نیازمند تحت نظر بودن پزشک و سه ماه روان درمانی است تا بتواند اعتیاد خود را ترک کند که با توجه به تعداد کم کمپ‌های مجاز، این امر مشارکت نهادها و سازمان‌های مرتبط را می‌طلبد.

 

 

وی در پایان به کشف مقادیر معتنابهی مواد مخدر صنعتی و سنتی در طرح ویژه پاکسازی دره فرحزاد اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در روزهای آتی نیز در این منطقه ادامه خواهد داشت.

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. سجاد گفت:

  نجات یک معتاد نجات یک جامعه است.

 2. مسلم گفت:

  از اینکه نظرم را در سایت گذاشتید تشگر فراوان دارم

 3. مسلم گفت:

  ما که هر چه می نویسیم میگویید تکراری پس چه بنویسیم که تکراری نباشه

 4. مسلم گفت:

  ایا واقعا کسی هست این عزیزان را نجات دهد خواهرم تنها اراده خودت است که تو را نجات خواهد داد پس بشتاب

 5. مسلم گفت:

  عزیزم خواهر زیبا وگلم وقتی میبینم در منجلاب اعتیاد گرفتار شده ای دلم جهنمی از گدازه های اتش میشود اخه گل زیبای من تو را بخدا تنها کسی که میتواند تو را نجات دهد اراده خودت پس اراده کن و خودت را نجات بده اره اولش سخته اما راه زیادی تا دروازه های خوشبختی وجود ندارد هیچ چیز مثل چهره افسرده خمار الود وعمگین تو مرا در دنیا ازار نمیدهد ارزوی من برای تمام خواهران گلم انشاا… چهره خندانت را ببینم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *