تغییر روسای دانشگاه‌ها در مقطع فعلی به مصلحت کشور نیست

محمدمهدی زاهدی:

ایران > قانونگذاری
رئیس کمیسیون آموزش مجلس تأکید کرد: در مقطعی که در حال نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هستیم و تأکیدات مقام معظم رهبری برائ آرام بودن فضای کشور و پرهیز از التهاب، تغییر رؤسای دانشگاه‌ها به مصلحت نیست.

محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو خبرگزاری فارس، دربارهٔ نامه رئیس جمهور به وزیر علوم برائ تغییر روسای بعضی دانشگاه‌ها گفت: بنده به عنوان فردی که هم استاد دانشگاه بوده و هم در وزارت علوم دارای مسئولیت بودم این اقدام را به صلاح نمی‌دانم.

وی افزود: در مقطع فعلی کشورمان که در حال نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری هستیم و همچنین تاکیدات مقام معظم رهبری برائ آرام بودن فضای کشور و پرهیز از التهابات، تغییر روسا مصلحت نیست.

زاهدی تغییر روسای بعضی دانشگاه‌ها را سبب ملتهب شدن فضای دانشگاه‌ها دانست و افزود: دانشگاه تهران، دانشگاه کوچکی نیست که به راحتی با آن بازی کرد، حتی دانشگاه تربیت مدرس نیز به همین صورت است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت تغییر روسای دانشگاه‌ها را دارای اثرات منفی ارزیابی کرد و افزود: این اثرات منفی به جامعه هم کشیده می‌شود؛ در مجموع این اقدام به مصلحت کشور نیست و ان‌شاالله انجام نخواهد شد.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ