تقدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) از بانک تجارت

۲۳ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

تقدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) از بانک تجارت | چاپ |
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵

بینا- کمیته امداد امام خمینی(ره) از اقدامات بانک تجارت در اعطای تسهیلات lبه مددجویان این کمیته تقدیر lبه عمل آورد.
به گزارش تفسیری بینا، حسین انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور در ساختمان مرکزی بانک تجارت با دکتر فلاح مدیر عامل این بانک lبه دیدار و گفتگو پرداخت و از عملکرد بانک تجارت در حمایت از مددجویان این کمیته تشکر و تقدیر کرد.
در این جلسه دکتر فلاح گفت : بانک تجارت وظیفه خود می داند تا جهتی ایفای مسئولیتهای اجتماعی و حمایت از اقشار محروم و بی سرپرست در کمک lبه افراد نیازمند جامعه پیشگام باشد و در این راه تلاش نموده با ارایه تسهیلات خوداشتغالی lبه مددجویان کمیته امداد امام(ره) وظایف خود را lبه عنوان یک بنگاه اقتصادی مسئولیت پذیر و مشارکت جو در سرنوشت کشور lبه درستی انجام دهد.
در ادامه انواری سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ساده بودن فرایند اعطای تسهیلات مهمترین سبب توفیق بانک تجارت در ارایه خدمات lبه مددجویان کمیته امداد است و امیدواریم با ارایه این تسهیلات، مددجویان رفته رفته lبه فعالان اقتصادی تبدیل شده و عملاً از تحت پوشش کمیته امداد خارج شوند و می توان گفت تسهیلات ارائه شده توسط بانک تجارت بر زندگی مددجویان این کمیته تاثیر فراوان و بسیار مناسبی گذاشته است.
گفتنی است بانک تجارت تا پایان مهرماه سالجاری بیش از ۲ هزار میلیارد ریال وام خوداشتغالی و بیش از یک هزار و ۲۵۷ میلیارد ریال وام lبه متقاضیان مشاغل خانگی اعطاء نموده است.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *