توزیع کنندگان گوشت الاغ دستگیر شدند

۱۴ام بهمن ،

بازپرس شعبه هفتم دادسرا تاکید کرد: اگر نظارت لازم از سوی دستگاه‌های متولی و نظارتی از جمله دامپزشکی صورت گیرد دیگر شاهد این تخلفات نخواهیم بود.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی وانقلاب کرمان از شناسایی و بازداشت عوامل تهدید علیه بهداشت عمومی در شهر کرمان خبر داد.

 منطقه کویر، یدالله سپهری با بیان این خبر افزود: در پی گزارشات مردمی و تعقیب و مراقبت پلیس اطلاعات نیروی انتظامی محل سلاخی و قصابی توزیع کنندگان گوشت الاغ در شهرکرمان شناسایی و ۴ نفر نیز در این راستا بازداشت شدند.

وی اظهار کرد: اشخاص دستگیر شده به توزیع این نوع گوشت به بعضی از کبابی‌ها، رستوران‌ها و پیتزا‌فروشی‌های شهر کرمان اعتراف کردند.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در اجرای تصمیمات خود تحت فشار هیچ مقامی نبوده و کلیه مراکزی کە از این گوشت‌ها استفاده کرده‌اند با حکم قضائی، از سوی مرکز بهداشت شهرستان پلمپ شده‌اند واز دیگر مراکز هنوز سببی بر ارتکاب عمل به دست نیامده است.

بازپرس شعبه هفتم دادسرا تاکید کرد: اگر نظارت لازم از سوی دستگاه‌های متولی و نظارتی از جمله دامپزشکی صورت گیرد دیگر شاهد این تخلفات نخواهیم بود.

سپهری یادآور شد: پرونده این متهمان از جنبه کلاهبرداری و تهدید علیه بهداشت عمومی در حال رسیدگی است و دستگاه قضایی تا حصول نتیجه موضوع را پیگیری و نتایج اقدامات متعاقبا به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی تصریح کرد: بسیاری از مواردی کە از سوی رسانه‌ها انتشار یافته با واقعیت منطبق نیست وشهروندان باید در همه امور دقت بیشتری داشته و هر گونه موارد مشکوک را به مراکز قضائی و یا انتظامی اطلاع دهند.

منبع: ایسنا


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ