تکذیب فعالیت انتخاباتی جرثقیل شهرداری

به دنبال انتشار اخبار جعلی دیگری نظیر صدور بخشنامه برای رای دادن به فرد یا افرادی خاص ، این بار شاهد ابراز ادعای نادرست توقیف یک جرثقیل و ارتباط دادن آن با شهرداری هستیم.

مهر: توقیف جرثقیل متعلق به شهرداری تهران حین انجام فعالیت انتخاباتی تکذیب شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است : به دنبال انتشار اخبار جعلی دیگری نظیر صدور بخشنامه برای رای دادن به فرد یا افرادی خاص ، این بار شاهد ابراز ادعای نادرست توقیف یک جرثقیل و ارتباط دادن آن با شهرداری هستیم.

در این اطلاعیه آمده است : راهبرد و برنامه اجرایی شهرداری تهران در دوره اخیر انتخابات مجلس شورای اسلامی تلاش برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای بوده و تمامی برنامه های تبلیغی و اطلاع رسانی شهرداری تهران بر این اصل اساسی استوار بوده است .

در ادامه این اطلاعیه آمده است : بر اساس استعلام شهرداری تهران از نهادهای انتظامی ، هیچ مورد توقیفی از جرثقیل های در مالکیت شهرداری تهران ظرف ۴۸ ساعت گذشته وجود نداشته است .ادعای استفاده از بیت المال از سوی معاون استاندار تهران در حالی مطرح شده که اساسا اصل موضوع صحت نداشته و از همه مسئولان انتظار می رود در اظهار نظرهای خود جانب انصاف و دقت را رعایت نمایند .

در این اطلاعیه اضافه شده است : متاسفانه برخی رسانه های وابسته به جریانات خاص که نگران حضور گسترده مردم پای صندوق های رای هستند این روزها با برچسب زنی و اطلاعات خلاف واقع در تلاشند در مقطع حساس کنونی تلاش شهرداری برای حضور دشمن شکن مردم پای صندوق های رای را تحت الشعاع قرار داده و بهره برداری خاص خود را انجام دهند .

در پایان این اطلاعیه آمده است : شهرداری تهران ضمن تکذیب قاطع این قبیل اخبار ، حق قانونی پیگیری قضایی این موارد را برای خود محفوظ می داند .

یک منبع آگاه در این  خصوص یادآور شد که پیگیری های قضایی در این خصوص در حال پیگیری است.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ