خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

ثبت جهانی آثار تاریخی فراخوانی برای جذب مشارکت مردمی است – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۱۰م اردیبهشت ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: فرهنگ و هنر
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

ثبت جهانی آثار تاریخی فراخوانی برای جذب مشارکت مردمی است

علیرضا شاه محمدپور روز یکشنبه در بازدید از بازار سرپوشیده تبریز افزود: ثبت جهانی بازار تبریز بهانه ای بود تا ارزش هایی که مردم به صورت ناخود آگاه در ذهن داشتند روی کاغذ بیاید و اکنون خود مردم و بازاری ها می توانند با تلاش و مشارکت بازار را زنده نگه داشته و آن را ارتقا دهند.

مدیر گروه بناهای تاریخی پژوهشکده ابنیه و بافت های تاریخی همچنین با اشاره به آسیب هایی که بناها و آثار تاریخی را تهدید می کند، گفت: آسیب ها گاه به دلیل عدم آگاهی و یا تضاد با منافع اشخاص وارد می شود که باید با توجه به آیین نامه ها و قوانین این اعمال کنترل شود.

وی تاکید کرد: بدیهی است فعالیت هایی که به صورت کالبدی به بناهای تاریخی آسیب می رساند، توسط سازمان میراث فرهنگی استان محدود می شوند.

شاه محمدپور همچنین فعالیت های عمرانی را یکی دیگر از تهدیدات بزرگ برای آثار تاریخی عنوان کرد و افزود: گاه فعالیت های عمرانی که بدون در نظر گرفتن مطالعات پایه ای انجام می شود تهدید بزرگی برای حفظ آثار باستانی و حفاظت از محیط زیست هستند که مطالعات پایه ای با در نظر گرفتن تمامی جوانب ضروریست سرعت بگیرد تا با حفظ منافع ملی مانعی هم برای فعالیت های عمرانی و پیشرفت وجود نداشته باشد.

وی، همچنین به حفاری های باستان شناسی در استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و تاکید کرد: حفاری های باستان شناسی در این استان هدفمند و بر اساس تکنولوژی روز انجام می شود.

شاه محمدپور در تشریح نحوه بازسازی آثار تاریخی و حفاری های باستان شناسی استان، گفت: خوشبختانه بازسازی و مرمت آثار تاریخی در استان با مرور سایت های گذشته انجام می شود و اطلاعات بازخوانی شده و مستند سازی ها بر اساس واقعیات روز هستند.

۷۲۳۷/۵۸۷/۲۴۵

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۰۲۳۳۷


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب ثبت جهانی آثار تاریخی فراخوانی برای جذب مشارکت مردمی است بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس