جامعه روحانیت مبارز کاندیدای مشخصی نداشته و ندارد

۲۹فروردین۱۳،

رییس سازمان بازرسی کل کشور که در نشستی در راستای در پیش‌رو بودن انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده بود‌ صحبت می‌کرد، گفت: من و آقای ابوترابی‌فرد از اعضای جامعه روحانیت مبارز هستیم نه منتخب این جامعه، زیرا جامعه روحانیت مبارز تصمیمی برائ تعیین فرد مشخصی نداشته و ندارد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی در این جلسه اظهار کرد: پیام روشن برگزاری پنج دوره انتخابات در زمان حیات امام(ره) نشانه این بود که این نظام ماندگار است و تاکید مقام معظم رهبری به مساله حضور مردم در صحنه و این‌که انتخابات را ناموس نظام می‌دانند به این جهت است.

پورمحمدی افزود: روز قبل جلسه‌ای با مبارزین قبل انقلاب داشتم که آنها گفتند چرا از آزادی انتخابات حرف زده می‌شود در حالی که دو نفر از کاندیداهای انتخابات قبلی در حصر خانگی می باشند؟ که من پاسخ دادم به همین سبب است که در این کشور باید بر اساس مر قانون حرف زد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: در همین کشور بنی‌صدر انتخاب شد و امام(ره) پای رای مردم ایستاد اما این بنی‌صدر چند ماه پس از آغاز جنگ تحمیلی اتفاق چهارده اسفند را به وجود آورد. در آن دوران جنگ‌های خیابانی جریان داشت و عراق به کشور حمله کرده بود، اما این کشور سر جای خود ثابت ماند چون مردم با نظام بودند.

پورمحمدی با تاکید بر اهمیت انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری، با بیان این مطلب که “من حماسه سیاسی و اقتصادی را به دو بال تشبیه می‌کنم” ابراز عقیده کرد: ما برائ پیمودن قله‌ها و دره‌های پیش‌رو، و خلق حماسه دیر آغاز کردیم، و نیاز به موتور محرکه داریم که این موتور محرک، انرژی و نیروی جوانان این کشور است.

رییس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: روشن‌ترین پیام حماسه سیاسی، ایستادگی ملت ایران بر سر مواضع نظام است.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که ائتلاف اکثریت اصولگرایان یک اسم است، اظهار کرد: اگر کسی بخواهد به ائتلاف بپیوندد از آن استقبال می‌کنیم.

پورمحمدی هم‌چنین گفت: لاریجانی در این دوره از انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه بروکراسی موجود را به عنوان یک آسیب دانست و افزود: تنها راه مقابله با فساد، اصلاح نظام اداری است.

وی در ادامه افزود: اکنون دوره هاشمی تمام شده و دیگر نخواهد آمد، زیرا هاشمی مرد دوره خودش بوده است.

وی ابراز عقیده کرد: خاتمی نیز موجی بود که با مقابله با جریان روبرو و استفاده از شگرد تخریب، پیروز شد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ