جریمه نقدی سپاهان، تقدیر از بنگر

تماشاگران منتسب به تیم سپاهان در طول مسابقه مرتکب فحاشی به آقای بنگر بازیکن تیم میهمان شدند و این بازیکن در مقابل این تخلفات هیچ گونه عکس‌العملی از خود بروز نداد.

سایت باشگاه پرسپولیس – کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با تقدیر از محسن بنگر به خاطر خویشتن داری در برابر تماشاگران اصفهانی، باشگاه سپاهان را به پرداخت ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران، رای کمیته انضباطی این فدراسیون درباره رخدادهای بازی با سپاهان را به باشگاه پرسپولیس ابلاغ کرد.

در رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آمده است:

«گزارش‌های رسیده در مورد مسابقه فوتبال بین تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس از هفته نهم لیگ برتر که در تاریخ ۹۱/۷/۲ در اصفهان برگزار گردید، حاکی است، تماشاگران منتسب به تیم سپاهان در طول مسابقه مرتکب فحاشی به آقای بنگر بازیکن تیم میهمان شدند و این بازیکن در مقابل این تخلفات هیچ گونه عکس‌العملی از خود بروز نداد. کمیته انضباطی به استناد مقررات مربوطه رسیدگی اقدام تماشاگران منتسب به تیم میزبان را منطبق با بند ۴ ماده ۲۲ آئین‌نامه و به استناد همان مقررات تیم مورد علاقه تماشاگران یعنی تیم سپاهان با توجه به سوابق قبلی به شماره دادنامه ۳۵۵ مورخ ۹۱/۵/۱۷ به پرداخت ۷۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی محکوم می‌گردد.

این کمیته همچنین از خویشتن‌داری و شکیبایی آقای بنگر که مورد هجمه و فحاشی تماشاگران تیم میزبان واقع و عکس‌المعلی را از خود بروز نداد تقدیر و قدردانی می‌نماید.»

برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ