جزئیات تبدیل وضعیت ۳ هزار نیروی قراردادی به پیمانی در پایتخت

نصر الله ابراهیمی در گفت وگو با ممتازنیوز، درباره جزئیات وضعیت ۳ هزار نیروی قراردادی به پیمانی اظهار داشت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران استخدام نیروی جدید در کلانشهر تهران نداریم.
وی ادامه داد: افرادی که یکسال سابقه کار دارند و قصد منتقل شدن از کلانشهر تهران به دیگر شهرستانها را دارند، نیروهایی که به شهرستان منتقل شده اند و افرادی که در شهرستانها یک سال سابقه کار معین و پرداخت حق بیمه دارند می توانند در آزمون تبدیل وضعیت به پیمانی شرکت کنند.
ابراهیمی تاکید کرد: این ۳ هزار مجوز استخدامی برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی است که به کار در دستگاه ها مشعول هستند و شامل افرادی که منتقل شده اند و مشغول به کار هستند یا منتقل خواهند شد نیز می شود.
معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: از کسانی که طی این آزمون به نیروی پیمانی تبدیل شوند تعهد محضری گرفته می شود که تا ۱۰ سال در شهرستان مشخص شده خدمت کنند.
وی درباره دفاتر پیشخوان دولت در استان تهران گفت: بیش از ۱۰۵۰ دفتر خدمات پیشخوان دولت در استان تهران با مجوز در حال فعالیت است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: تمام دستگاه های اجرایی مکلف هستند خدمات قابل واگذاری دستگاه های خود را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار کنند./

اخبار اخبار جذاب

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. احمد گفت:

  با عرض سلام خدمت شما دوست عزیزبا نهایت احترام بری شما دوست عزیز ولی این موضوع خیالی بیش نیست و تنها جهت تبدیل وضعیت برخی دوستان که از رابطه خوبی برخوردارهستن وپوششی قانونی برای این امر بوده درآزمون قبلی (مناطق کمترتوسعه یافته)همین امرصورت گرفت که ازسهمیه شهرستانها و بخشها استفاده شد وبرخی از…..تبدیل شدن وحق خیلی ها……واز همه مهمتر حق مردم منطقه..میتوانید تحقیق کنید.مثل استان مازندران

 2. علي گفت:

  خانم های رسمی و آقایان قراردادی
  عدم توجه به جانشین پروری و آینده نگری در سازمانها
  همه دنیا به سرمایه بودن نیروهای انسانی پی بردن
  ما پسرها میخوایم یه زندگی شروع کنیم اول میرویم خواستگاری میگن سربازی رفتی ۲ سال میریم سربازی و میایم میگن شغلت چیه میایم دنبال کار میگردیم بعد هزارتا آزمون و مصاحبه ما را قراردادی استخدام میکنند بعد میام سر کار می بینیم صدها دختر و زن تا رفتیم سربازی به صورت رسمی استخدام شدن و از ما سابقشون هم بیشتره رئیس ما میشن کاش حداقل عرضه مدیریت داشتند؟؟
  آخه خدا را خوش میاد وقتی هیچکس از دختر انتظار خرجی دادن یک خانواده را ندارد و هیچ دختری به خواستگاری نمیره ، هیچ کس از دختر نمی پرسه خانه داری ، ماشین داری ، کار داری و … شرط ازدواج یک دختر فقط نجیب بودنش است ولی یک پسر بدبخت باید حتما کار و خانه داشته باشه تازه یک دختر بعد هم که شاغل شد انتظاراتش صد برابر میشه و با هیچ پسر بیکاری ازدواج نمیکنه و میگه باید دکتری ، مهندسی چیزی باشه ولی پسر کارمند با دختر بیکار ازدواج میکنه نان آور یک خانواده میشه بعضی هاشون به پدر و مادرشون هم کمک میکنند . بعد دو سال کار هم این خانم ها باردار میشن بعد سه الی چهار ماه قبل از زایمان مرخصی میگیرند و کار را رها میکنند میرن تا حدود نه ماه بعد میان سرکار تازه بعد باید بچه شیر بدن تا دوسال مرخصی شیردادن داره و خیلی از آنها زن و شوهر کارمند هستند بعد هم که زنان را با بیست سال باز نشست میکنن خواهش میکنیم الویت استخدام اول آقایان باشند اولویت اول با رسمی کردن آقایان باشه بخدا همین آقایان باید چرخ یک زندگی را بچرخونند این آقایون هستند تا دوسال میرن سربازی و بعد میان می بینن همه هم دانشگاهی های خانم آنها استخدام شدن تازه خیلی از سمت های ادارات طوری نیست که یک مرد از عهده آن بر نیاد و نیاز به زن ضروری باشه خیلی از جوانان بدلیل نداشتن کار یا ندادن وام ها نمیتوانند ازدواج کنند.
  بار یک زندگی به عهده من است و زندگی چند نفر به من وابسته شده خواهش میکنیم شرایط کار برای همه یکسان باشد یا همه قراردادی باشن یا همه رسمی بشن
  پیامبر اسلام (ص) در نصیحتی به علی (ع) می‌فرماید: ای علی! هر چه برخود مپسندی بر دیگری نیز مپسند و هر چه بر خود روا داری بر برادرت نیز روا دار تا در داوری خود دادگر و در دادگری خود یکسان‌نگر باشی ومحبوب آسمانیان و مطلوب زمینیان گردی ((رهاورد خرد « ترجمه تحف العقول » ص۲۷))
  چرا ما از اسلام فقط اسم شا یدک میکشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس گفت:

  سلام اینجانب به مدت ۱۲ سال در یه ارگان دولتی مشغول بکار هستم و ۶ سال میشه که مارو قرارداد کار مشخص کرد و حقوق و مزایا ما تفاوت زیادی با پیمانی ورسمی مکنه و ما قراردادیها به مثابه افراد گشنه ای رو می مونیم که دست اونهای که پر ترن رو میبینیم .نمی دونم تا کی باید تو این وضعیت باشیم . خواهشمندیم یه شکل درستی به این نیروهای قراردادی نگاه بشه و از تبعیض و تناقص جلوگیری کنین

 4. m.j گفت:

  به مدت ۱۲ سال در یک دستگاه دولتی مشغول هستند و ۸ سالی به صورت قرارداد مشخص تبدیل وضعیت اینگونه افراد چگونه است ؟

  • تبدیل وضعیت گفت:

   با سلام
   این مجلس در مورد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به رسمی یا پیمانی چه تصمیماتی گرفته اند؟ بنده ۱۵ سال نیروی قراردادی اداره تعاون کار هستم. باتشکر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن