حسنی مبارک درگذشت؟

اخبار ضد و نقیضی امروز (یکشنبه) درباره مرگ حسنی مبارک در بیمارستان طره منتشر شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی المحیط ؛ منابع مصری امروز اعلام کردند که محمد حسنی مبارک ، رئیس جمهور سابق مصر پس از سکته مغزی در بیمارستان طره درگذشت.

این منابع اعلام کردند که شبکه الجزیره در پیامی در صفحه این شبکه در پایگاه اجتماعی فیس بوک اعلام کرده است که برخی از گروه‌های ذیربط مصری در حال تهیه مقبره‌ای برای مبارک هستند که به گزارش این شبکه در این مقبره محمد علا مبارک، نوه وی نیز دفن شده است.

این در حالی است که فعالان شبکه‌های اجتماعی فیس بوک و توییتر نیز ضمن تاکید بر خبر مرگ مبارک اعلام کردند که این خبر به زودی به طور رسمی اعلام خواهد شد.

همچنین منابع مصری اعلام کردند که مبارک دوره درمان خود را از صبح روز شنبه ۹ ژوئن به پایان رسانده و پزشکان در علاج وی ناکام مانده‌اند.

این در حالیست که یکی از وکلای هیات دفاعی حسنی مبارک ضمن تکذیب این خبر تاکید کرده است که مبارک در قید حیات است اما در شرایط جسمانی نامطلوبی به سرمی‌برد.

بنا به گزارش یک منبع پزشکی ، اوضاع جسمانی حسنی مبارک در پی اطلاع وی از اینکه در بیمارستان زندان طره زندانی خواهد شد نه در مرکز جهانی پزشکی در قاهره ناگهان رو به وخامت نهاد و به محض خروج از هواپیمایی که وی را به زندان طره منتقل کرد، دچار سکته مغزی شد.


BarackObama.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ