حمله اراذل و اوباش به آمبولانس اورژانس

۲۴م دیماه ،

ممتازنیوز: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از حمله اراذل و اوباش به یکی از آمبولانس‌های مرکز اورژانس پایتخت در حین امدادرسانی به یک جوان مست خبر داد.

حسن عباسی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۲۲:۰۴ شب قبل عوامل اورژانس برای امدادرسانی به یک جوان ۱۸ ساله که در یکی از پارک‌های محله خیابان ۱۷ شهریور در پی مصرف الکل مسموم شده بود، اعزام شدند.

وی ادامه داد: تکنیسین‌های اورژانس حین امدادرسانی و مداوای جوان اتفاق دیده بودند که متوجه شدند تعدادی از اراذل و اوباش به آمبولانس اورژانس حمله کرده و دستگاه‌ها و تجهیزات آن را به سرقت بردند.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه در همین حین یکی از تکنیسین‌ها به تعقیب یکی از سارقان پرداخته و موفق به گرفتن و انتقال وی به آمبولانس شد، گفت: سایر همراهان این سارق قصد آزادکردن متهم ۱۸ ساله را داشتند که تکنیسین‌های اورژانس به سرعت وی را به کلانتری محل منتقل کردند.

عباسی با بیان اینکه با انجام اقدامات ماموران کلانتری شماری از دستگاه‌های به سرقت رفته آمبولانس نظیر بی‌سیم و دستگاه ID از سوی متهمان بازگشت داده شد به ایسنا گفت: بعضی از تجهیزات نظیر کپسول آتش‌نشانی، کپسول اکسیژن، لوازم امدادی و … نیز بنا بر آخرین اطلاعات تاکنون عودت داده نشده است.

عباسی همچنین دربارهٔ احتمال عمدی‌بودن این اتفاق و ارتباط آن با پسر۱۸ ساله نیز به ایسنا گفت: این موضوع در حال بررسی است و در حال حاضر نمی‌توان اظهارنظر قطعی دربارهٔ آن کرد.

باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ