خشم رهبر گروه تروریست جیش العدل از حصر موسوی و کروبی

به گزارش ممتاز، صلاح الدین فاروقی رهبر گروهک تروریستی “جیش العدل” از گروه های منشعب شده از گروهک عبدالمالک ریگی در گفتگوی رپرتاژی با شبکه العربیه به بیان دیدگاه های این گروه و علل اقدامات تروریستی پرداخته است.

وی در گفتگو با شبکه العربیه که سالهاست تریبون گروه های تروریستی شرق کشور تبدیل شده است مدعی شد که با گروه هایی همچون القاعده و داعش ارتباط ندارد و به دنبال تبدیل شدن نظام ایران به یک نظام فدرالی هستند.

سرکرده این گروه که از زمان تاسیس جیش العدل تا کنون شهروندان زیادی را به شهادت رسانده در ادعایی خنده دار گفته که تعرض به حقوق بی گناهان را حرام می داند ولی “فعالیت مسلحانه را بهترین و موثرترین راه” برای مبارزه با جمهوری اسلامی می داند.

سرکرده تروریست جیش العدل که تا کنون شهروندان فراوانی را در جنوب شرق تنها به جرم شیعه بودن به شهادت رسانده در اقدامی فرار به جلو به العربیه گفته است: ما با هیچ اقلیت مذهبی جنگی نداریم!

اظهارات قابل تأمل سرکرده جیش العدل

وی در سخنانی قابل تامل برای اثبات وجود ظلم در ایران به حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ اشاره می کند و در این مصاحبه اعتراف می کند که با گروه های سیاسی و احزاب و تشکل های ایرانی مخالف جمهوری اسلامی ارتباط نزدیکی دارد.

فاروقی در ادامه در اظهاراتی قابل تامل، شورش های خیابانی فتنه گران را در سال ۸۸ «فعالیت مدنی» نامیده و حصر سران فتنه را نشانه نبود آزادی سیاسی در ایران عنوان می کند و تاکید می کند که به همین دلیل بهترین روش مبارزه با جمهوری اسلامی مبارزه مسلحانه است و مسأله حصر نشانه درستی اقدام مسلحانه است.

اظهارات قابل تأمل سرکرده جیش العدل
صلاح الدین فاروقی رهبر گروهک تروریستی “جیش العدل”

گفتنی است، در حوادث سال ۸۸ و به خصوص پس از هتک حرمت امام حسین(ع) در روز عاشورای آن سال، عبدالمالک ریگی با صدور بیانیه ای از فتنه سبز و اقداماتشان اعلام حمایت کرد و تاکید کرد که حاضر است به اعضای جنبش سبز برای عملیات خرابکاری در ایران آموزش تروریستی و بمب گذاری بدهد.

لازم به ذکر است به شهادت رساندن چهار نفر از ماموران انتظامی در سیستان و بلوچستان در روزهای اخیر، آخرین اقدام تروریستی جیش العدل در جنوب شرق بوده است.

منبع: جهان

 

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. برنج السادات گفت:

    اخه ان تورو چ ب این حرفا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *