خیانت نتیجه سریال های شبکه جم

شبکه های ماهواره ای و بخصوص چند شبکه خاص مثل شبکه جم تمام عزم خود را جزم کرده اند تا بنیاد خانواده های ایرانی را هدف قرار دهند.

به گزارش گروه وبگردیممتازنیوز، شبکه جم به دنبال آسیب رساندن و عادی سازی مسائلی مثل خیانت و جدایی در میان خانواده های ایرانی می باشد و شاهد این مدعا سریال هایی است که این شبکه پخش می شود.

این شبکه با پخش سریالی که در آن زن خانواده به همسرش خیانت می کند، پس از لو رفتن خیانتش  به همسرش  می گوید :«تو نباید مرا تحقیر کنی و ما می توانیم از هم جدا شویم و ما باید سال های زیادی را زندگی کنیم پس ما می توانیم از هم جدا شویم.»

در ادامه این سریال مرد خانواده با خواندن اشعاری مبنی بر اینکه که همسرش حق این کار را داشته است از همسرش جدا می شود و این همان ترویج بی غیرتی میان خانواده های ایرانی است که شبکه جم و دیگر شبکه های فارسی زبان خارجی آن را دنبال می کنند.

این اولین سریال و اولین برنامه ای نیست که شبکه جم پخش کرده و در آن بنیاد خانواده ایرانی را هدف قرار داده است و آخرین نیز نخواهد بود اما نکته قابل تامل برای خانواده های ایرانی این است که باید هوشیار باشند و بدانند که با دیدن این گونه سریال ها به مرور قبح خیانت و بی غیرتی نزد آنها ریخته می شود و دیگر خیانت عمل ناهنجار و غیر شرعی محسوب نمی شود.

کافی است کمی پیرامون اهداف این شبکه ها که غالبا زیر نظر یک صهیونیستی یا بهایی و یا یک ضد انقلاب فراری وابسته به غرب اداره می شود فکر کرد. آیا دلشان برای ایرانی ها می سوزد، آیا از آمریکا و انگلیس بودجه، نیرو و مکان می گیرند که مردم ایران بدون برنامه نباشند و آیا…


باشگاه خبرنگاران

تا این لحظه ۶نظر ثبت شده
 1. محمدهادی گفت:

  سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم آیا خانمی هست با من ازدواج کن و شرایط مالی من درک کن ۳۰سالمه لیسانس حسابداری دارم مدتی بیکار شدم درآمد ندارم پس اندازی ندارم و کسی ضامنم نمیشه وام بگیرم کار ازاد راه بندازم،سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸_اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

 2. یوسف گفت:

  من که دیگه حالم از شبکه های جم بهم میخوره به خصوص این سریال چکاوک که به وضوح خیانت رو به همه نشون میده

 3. علی گفت:

  با سلام . بنیاد خانواده های ایرانی شکر خدا خیلی وقته که سست شده . و چه بهتر که با مشکلات مالی و اقتصادی مردم ازدواجی صورت نگیرد . سریال های شبکه جم واقعیت های جامعه امروز را خیلی خوب نشان می دهد . و دلیل دنبال کردن مردم هم همین است . گویا مسئولین سرشون زیر برف هست و یه سر تو خیابان نمی روند که ببینند چه وضعیت نا به هنجاری هست و دختران این مرز و بوم چطور می کردن . فقط گیر دادن به یه مشت سریال مسخره ترکی.

 4. mohsen گفت:

  خب چرا امواج شبکه جم رو مسدود نمیکنن؟؟؟؟بهترین کار اینه که امواج رو مسدود کنن ..چون دیگه به اندازه کافی شاهد خیانت به همسر بودیم..

 5. مريم گفت:

  آخه چرا باید ایرانی ها اینقدر تاثیر پذیر باشند مثل بچه ها ؟؟ مگر خدا به آنها عقل و درک نداده است؟؟؟؟

 6. مهرناز گفت:

  گل گفتیدواقعانفرت انگیزهکه خیانت رامقدس نشان میدهند ..وبدنبال سست کردن بنیان خانواده اندماکه بزرگ شده دوران جنگیم خدابه داد نسل بعدبرسد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *