دانشجویان ایرانی اقدام به برگزاری همایش‌‌های بین‌المللی با دانشجویان جهان اسلام کنند

۲۴م آذر ،

استاد دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به برگزاری همایش اساتید جهان اسلام گفت: تمام تشکل‌های دانشجویی هم می‌توانند نسبت به برگزاری چنین همایش‌هایی در سطح داخلی و بین‌المللی اقدام کنند و قطعا نتایج خوبی را بر بدنه دانشجویی خواهد گذاشت.

محمود احمدی‌ در گفتگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه خبرنگاران، در ارتباط با برگزاری اجلاس بیداری اسلامی با حضور اساتید مسلمان جهان در تهران اظهار داشت: اساتید به عنوان یک قشر خاص در فضای دانشگاه‌ و همچنین ارتباط با دانشجویان قطعا دارای تاثیرگذاری‌های بسیاری از خود می باشند.

استاد دانشگاه شهید بهشتی در ادامه افزود: بحث بیداری اسلامی به سبب اهمیت ویژه‌ای که در جامعه دارد تاکنون در میان طبقات و گروه‌های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفته و همایش بیداری اسلامی به عنوان اولین همایش برای اساتید مسلمان است که تاکنون در تهران برگزار شده و قطعا این همایش بین‌المللی با توجه به حضور شرکت‌کننده‌ها و مباحث مطرح شده  نتایج مثبت و قابل قبولی به جای خواهد گذاشت.

وی در ادامه به مهمترین دستاورد همایش اساتید مسلمان در تهران اشاره و بیان داشت: تشکیل مجمع اساتید مسلمان دانشگاه‌های جهان از مهمترین دستاوردهای این همایش بین‌المللی بود که با توجه به شاکله این مجمع، مراودت اساتید ایرانی با دیگر اساتید مسلمان در حل مسائل منطقه‌ای قطعا پی‌گیری خواهد شد.

استاد دانشگاه شهید بهشتی در پایان با اشاره به بازخورد نتایج این همایش از سوی اساتید به دانشجویان دانشگاه‌های داخلی خاطر نشان کرد:‌ مطرح کردن موضوعات متناسب با افکار دانشجویان در دانشگاه‌ها تاثیرگذار است و حتی می‌توان از تمام تشکل‌های دانشجویی خواست که نسبت به برگزاری چنین همایش‌هایی در سطح داخلی و بین‌المللی اقدام کنند و قطعا نتایج خوبی را هم بر بدنه دانشجویی دانشگاه‌های کشور خواهد گذاشت.

انتهای پیام/
 


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ