دایی به فردوسی پور: شلوغ نکن بذار حرفم رو بزنم/ چرا نظر مردم را راجع به تلویزیون نمی پرسید؟

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – علی دایی بار دیگر از تصمیم بازیکنانش دفاع کرد و این بار از عادل فردوسی پور برای مسابقه پیامکی برنامه اش که منجر به محکومیت اعتصاب پرسپولیسی ها از سوی مردم شد ، ایراد گرفت.

به گزارش ممتاز ؛ علی دایی روی خط برنامه دوشنبه شب ۹۰ رفت و از همان شروع به شدت از فردوسی پور برای نظرسنجی برنامه اش گلایه کرد و گفت:« چطور این را به رای مردم می گذارید اما یک نظرسنجی نمی گذارید که مثلا مردم با همه هزینه ها و درآمدهای سازمان صدا و سیما چقدر از برنامه های تلویزیون رضایت دارند؟ » فردوسی پور تاکید کرد این کار را برای برنامه خودش می کند اما دایی می گفت منظورش همه برنامه های تلویزیون است. او در ادامه دوباره انتقادش از اینکه این تیم دولتی است اما از سوی وزارت ورزش و دولت حمایت نمی شود را تکرار کرد . دایی تاکید داشت بازیکنانش از بی توجهی بیش از بی پولی ناراحت هستند و بعد هم مثالی از فوتبال حذفی اسپانیا آورد که بازیکنان راسینگ سانتاندر در یک بازی حذفی شرکت نکردند. عادل هم بلافاصله گفت برای این کارشان یک سال محروم شدند اما دایی به او گفت:« شلوغ نکن بگذار من حرفم را بزنم! این اتفاق افتاد پس چرا بازیکنان من حق اعتصاب نداشته باشند. چرا یک بام و دو هوا در امورمان داریم. » فردوسی پور هم بلافاصله گفت وقتی اینجا هیچ کس حق اعتصاب ندارد چرا باید بازیکنان پرسپولیس اعتصاب کنند.

این بحث ادامه داشت تا جایی که برنامه ۹۰ تمام شد و عادل فردوسی پور که نمی توانست موفق به حرف زدن برابر انتقادهای دایی شود ، گفت:« بگذارید مثل فیلم های جشنواره که چیزی از پایانش نمی فهمیم ، آخر برنامه را باز بگذاریم و برویم ، خدا حافظ!»

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. پیمان گفت:

  این فوتبایست های پر ادعا واقعا پررو و مفتخور هستند.تو مملکتی که مردماز صبح تا شب کار میکنند واسه ماهی هشتصد هزار تومن اینا واسه ۹ ماه خوشگذرونی و ورزش کردن ۸۰۰ ملیون پول بیت المال رو میگیرن و اینهم فیس و افادشون.فکر کنین اگه یه مرد پیدا شه ۶ ماه این فوتبال بی کفایت رو تعطیل کنه اینا که هیچ تحصیل یا هنری ندارن چیکار میخوان بکنن.حیف که ….

 2. طرفدار اصلاحات گفت:

  فردوسسسسسسسسسسسسسسسسس خیلی بشعوری بی ادب فکر کردی کی هستی که اینجوری حرف میزنی دیگه داری پاتو از گلیمت بیشتر درازتر میکنی با اون قیافه ناقصت درازه سیاه و بد قواره درود بر دایی عزیز و تیم همیشه قهرمان پرسپو لیس

  • پیمان گفت:

   طرفدار اصلاحات مزخرف نگو ببند اون دهنتو.امثال تو بی منطق این فوتبالیست نماهای مفتخور بی سواد و بی هنر رو اینقد پررو کرده که با پول هشتصد ملیونی بیت المال مردم بدبخت دارن این ادا اطوارارو در میارن

   • طرفدار اصلاحات گفت:

    مزخرف تو میگی پیمان بدبخت همش به فکر تهمت زدنید چیجوری اون دنیا میخوایید جواب بدید خدا میدونه ؟؟!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن