دختران جوان با تهدید ابتلا به ایدز از آرایشگاه‌های زنانه سرقت می‌کردند

مرداد ۱۳۹۹

دو دختر جوان که با دستبرد مسلحانه به آرایشگاههای زنانه، طلای تازه عروسها را سرقت می کردند، در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، دو دختر جوان که با دستبرد مسلحانه به آرایشگاههای زنانه، طلای تازه عروسها را سرقت می کردند، در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند.
ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه ، ۱۳ تیرماه امسال زنی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی از دستبرد مسلحانه دو دختر به آرایشگاهش خبر داد. دقایقی بعد تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر خود را به محل اتفاق رساندند.
مدیر آرایشگاه با طرح شکایت گفت: دیروز دختر جوانی تلفنی برای امروز عصر وقت گرفت. حدود ساعت ۱۶ او به همراه دختر جوان دیگری وارد آرایشگاه شده و یکی از آنها با اسلحه و دیگری با سرنگ پر از خون ما را تهدید کردند. آنها مدعی بودند به بیماری ایدز مبتلا می باشند واگر در برابرشان مقاومت کنیم به ما خون آلوده تزریق می کنند. سارقان مسلح سپس با تهدید طلاهای چند عروس که برای آرایش به اینجا آمده بودند را سرقت کرده و با خودروی ۲۰۶ از محل فرار کردند.
با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران یگان عملیات پلیس پایتخت قرار گرفت و ساعت ۲۱ همان روز متهمان سوار بر خودروی ۲۰۶ در بزرگراه اشرفی اصفهانی شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.
متهمان پس از انتقال به مقر پلیس در بازجویی ها منکر اقدامات خود شده اما در بازرسی بدنی آنها از سوی پلیس زن مقداری از طلاهای سرقت شده کشف شد.
سرهنگ عباس دانشجو معاون عملیات پلیس تهران بزرگ در این باره گفت: متهمان به نامهای مریم ۲۰ ساله و الناز ۲۱ ساله که دیگر هیچ راهی برای فرار از اتهامات خود نداشتند لب به اعتراف گشوده و به چندین فقره زورگیری مسلحانه در پایتخت اعتراف کردند.
وی افزود: هم اکنون تحقیقات برای شناسایی دیگر جرایم متهمان ادامه دارد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ