در یک انتخابات حتی به خودم رأی ندادم اما پیروز شدم؛ استخاره گرفتم

فلاحیان:

ایران > انتخابات
حجت‌الاسلام‌ علی فلاحیان در دیداری با نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه بسیار از اشخاص به من گفتند وارد عرصه رقابت‌های انتخاباتی نشوم، اظهار داشت: استدلال آنها این بود که رأی نمی‌آورم و سبب خرد شدن رأی‌ها می‌شوم.

علی فلاحیان گفت: من برای ورود به عرصه رقابت‌ها و اعلام کاندیداتوری خود استخاره کردم و با توجه به آیه‌ای که آمده تکلیف خود را بر نام‌نویسی و ورود به انتخابات دانستم و یکی از اطرافیان که برای من استخاره گرفته بود اعلام کرد اشخاصی که اطراف تو را گرفته‌اند باور به پیروزی شما ندارند. اما وارد میدان رقابت‌ها شوید که پیروز خواهید شد.

مهمترین اظهارات حجت الاسلام فلاحیان به نقل از فارس در زیر می‌آید:

  • باید به همه گرایش‌ها، سلایق و جناح‌های رقیب در انتخابات احترام گذاشت. کاندیداها اگر برای رضای خدا وارد این عرصه شوند چه رأی بیاورند چه نیاورید خوشنودی خدا را در بر دارد.
  • در دور سوم خبرگان رهبری اصلاح طلبان نقشه کشیده بودند که نماینده ولی فقیه به مجلس خبرگان راه نیابد و با توجه به اینکه من در آن موقع امام جمعه یک روستا بودم وارد این عرصه نشدم و نماینده مقام معظم رهبری به مجلس خبرگان راه یافت.
  • در دور چهارم انتخابات خبرگان بعضی اشخاص زمین و زمان را به هم ریختند که من رأی نیاورم و برای رقیب ما میلیاردی هزینه کردند، این در حالی بود که من برای خودم هم تبلیغ نمی‌کردم و در روز انتخابات حتی به خودم رأی ندادم و اسم دو رقیب را در صندوق انداختم اما به فضل الهی به مجلس خبرگان راه یافتم.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن