دستگیری ۲۰۰ معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح ویژه پاکسازی دره فرحزاد از لوث وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر، از دستگیری ۲۰۰ معتاد و خرده‌فروش خبر داد.
139291 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.
پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: طرح‌های پاکسازی در محدوده فرحزاد بنا به درخواست شهروندان و اهالی محل انجام شده و قطعا اجرای چنین طرح‌هایی در کاهش بحث مصرف مواد افیونی و حضور معتادان در این منطقه موثر است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اجرای طرح ویژه پاکسازی دره فرحزاد از لوث وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر، از دستگیری ۲۰۰ معتاد و خرده‌فروش خبر داد.سرهنگ سعید لیراوی با اشاره به این که این طرح در ادامه طرح امنیت محله محور به مرحله اجرا در آمد افزود: بر این اساس ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با همکاری تعدادی از یگان‌های دیگر پلیس تهران ظهر چهارشنبه با حضور در دره فرحزاد نسبت به پاکسازی دره فرحزاد از لوث وجود معتادان و خرده‌فروشان مواد مخدر اقدام و ضمن دستگیری ۲۰۰ نفر معتاد و خرده‌فروش مواد مخدر مقادیر قابل توجهی مواد افیونی نیز از این متهمان کشف و ضبط کردند.

وی با تاکید بر این که از ابتدای سال جاری تا کنون شش مرحله طرح پاکسازی و جمع آوری معتادان در این محدوده به اجرا درآمده است افزود: با توجه به اینکه مراکز ترک اعتیاد مجاز با گنجایش کافی در تهران وجود ندارد، اکثر این افراد پس از طی مدتی برای مصرف و تهیه مواد مجددا به این محل بازمی‌گردند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: طرح‌های پاکسازی در محدوده فرحزاد بنا به درخواست شهروندان و اهالی محل انجام شده و قطعا اجرای چنین طرح‌هایی در کاهش بحث مصرف مواد افیونی و حضور معتادان در این منطقه موثر است.

لیراوی در خصوص روند ترک اعتیاد افزود: یک معتاد حداقل سه ماه نیازمند تحت نظر بودن پزشک و سه ماه روان درمانی است تا بتواند اعتیاد خود را ترک کند که با توجه به تعداد کم کمپ‌های مجاز، این امر مشارکت نهادها و سازمان‌های مرتبط را می‌طلبد.

وی در پایان به کشف مقادیر معتنابهی مواد مخدر صنعتی و سنتی در طرح ویژه پاکسازی دره فرحزاد اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در روزهای آتی نیز در این منطقه ادامه خواهد داشت.

235067 828 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.
235068 126 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.
235069 109 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.
235070 838 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.
235071 273 دستگیری 200 معتاد و خرده‌فروش در فرحزاد/عکس.

منبع: isna.ir

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. صادق گفت:

    این بدحجاب ها همه جوره جامعه رو الوده کردن خدایا به حق فاطمه ی زهرا به حق امام زمان همشون رو نابود کن .. خدا لعنتشون کنه که هر چی میکشیم اول از امریکاست بعد این ساده لوحان غرب زده ی بدحجاب و معتاد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ