رضا کیانیان بعد از عکاسی فیلم ساز می گردد

۳۰م دیماه ،

سینماپرس-گروه سینما/ رضا کیانیان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشور، با استفاده از دوربین تلفن همراه برای بخش نگاه هنرمند اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم می سازد.

به گزارش سینماپرس، بخش نگاه هنرمند از جمله بخش های غیر رقابتی جشنواره است که در آن ۱۰ فیلم از ۱۰ هنرمند شناخته شده کشور که با استفاده از تلفن همراه و برای جشنواره همراه تهران ساخته شده به نمایش در خواهد آمد.

رضا کیانیان که با فعالیت در عرصه های مختلف نویسندگی ، بازیگری ، مجسمه سازی ، عکاسی ، طراحی صحنه و لباس و… به عنوان هنرمندی صاحب اندیشه و سبک شناخته شده است و امسال با بازی در فیلم «هیچ کجا هیچ کس» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، با استفاده از تلفن همراه برای بخش نگاه هنرمند اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم می سازد. عکس های کیانیان چندی پیش نیز در اکسپو عکس تهران ۹۱ به نمایش در آمد. از این هنرمند تا کنون کتاب های بازیگری در قاب، ناصر و فردین، قارسوم: اتفاق می افتد، عکس های تنهایی ، این مردم نازنین ، تحلیل بازیگری و شعبده بازیگری در زمینه های سینما، بازیگری ، عکس و قصه انتشار یافته است.

بخش «نگاه هنرمند» با هدف فرهنگسازی استفاده خلاقانه از ابزارهای گوشی تلفن همراه و ایجاد انگیزه برای نسل جوان شکل گرفته است. در این بخش، با گردآوری و نمایش آثار هنرمندان نامی و محبوب کشور ، زاویه دید هنرمندان به موضوعات مختلف انسانی به نمایش در می آید.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در سه بخش رقابتی «از نگاه همراه»، «درباره همراه» و مسابقه فیلم و عکس سامسونگ با موضوع «ایده ها منتظر نمی مانند» برگزار می گردد.

انتهای پیام/ر

انتهای خبر / شبکه خبری سینمای ایران/ کد خبر ۴۰۳۵۴


شبکه خبری سینمای ایران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ