رفتگری که عضو کادر فنی رئال‌مادرید شد

۲۳فروردین۱۳،

فوتبال هنوز هم داستان‌های دلگرم‌کننده خود را دارد. ژوزه مورینیو در رخدادی کم‌نظیر یک رفتگر نیازمند مکزیکی را از خیابان‌های سرد مادرید نجات داد و او را به عنوان یکی از اعضای کادر فنی رئال‌مادرید مشغول به کار کرد.

به گزارش ممتازنیوز، آبل رودریگس، رفتگری ۴۱ ساله در شهر لس‌آنجلس از هواداران سرسخت رئال‌مادرید است. او مقدار دلارهای ناچیزی را که از شغل خود در طول زندگی به دست آورده بود، قبل از بازی برگشت رئال‌مادرید و بارسلونا در لیگا که با برتری دو بر یک مادریدی‌ها به پایان رسید، صرف خرید بلیت برای رفتن به اروپا و تماشای دیدار رئال‌مادرید و بارسلونا کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل نوشت: با این حال او به سبب قیمت بالا نتوانست بلیت بازی را خریداری و هتلی را در این شهر رزرو کند تا آرزوی دیدن ال‌کلاسیکو برایش به رویایی دست‌نیافتنی تبدیل شود. رودریگس بی‌اعتنا به همه چیز در بدو ورود به مادرید به زمین تمرین رئال‌مادرید رفت تا بتواند از نزدیک تمرین قهرمانان خود برای بازی در ال‌کلاسیکو را از نزدیک ببیند. او پیش از این در طول سفر غول‌های فوتبال اسپانیا به کالیفرنیا در تابستان سال قبل یکی از توپ جمع‌کن ها بود که نیروهای امنیتی او را از ورزشگاه دور کردند.

در نهایت این فرد مکزیکی ۵ ساعت در برف در کنار زمین تمرین رئال‌مادرید نشست تا این‌که اتفاق موردنظرش رخ و دیدار با ژوزه مورینیو همه چیز را برایش تغییر داد. مورینیو که در خودرو دستیارش بود، متوجه حضور این فرد در کنار زمین شد و به سمت او حرکت کرد. آقای خاص چهره این فرد را که در طول سفر رئال‌مادرید به آمریکا دیده بود، به خاطر آورد و از او پرسید: “اینجا چکار می‌کنید؟”

رودریگس در پاسخ گفت: “برای دیدن بازی از آمریکا به این‌جا آمدم اما جایی برای رفتن ندارم.”

سپس ژوزه مورینیو برای این فرد مکزیکی در هتل محل اقامت رئال‌مادرید یک اتاق رزرو کرد و یک بلیت وی‌آی‌پی به او داد اما این پایان کار نبود. “مو” شب قبل از ال‌کلاسیکو سر میز شام به این فرد مکزیکی پیشنهاد داد تا به عنوان یکی از اعضای تدارکات به کادر فنی رئال‌مادرید اضافه شود تا در بازی رئال‌مادرید و منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان یکی از کادر رئال‌ به فعالیت یپردازد. اتفاقی که اشک شوق را رد چشمان این رفتگر مکزیکی جاری کرد.

در نهایت آبل رودریگس در دیدار رئال‌مادرید و منچستریونایتد در اولدترافورد به عنوان یکی از تدارکات باشگاه اسپانیایی حاضر شد. او اصرار همسرش را سبب سفر به اروپا برای دیدن بازی رئال‌مادرید عنوان کرد.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ