روزهای طلایی ایسوس

۲۴اردیبهشت،موبنا- براساس تازه‌ترین آمار منتشر‌شده ایسوس توانسته با در اختیار داشتن چهار محصول در میان مدل‌های معرفی شده از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از وب‌سایت Engadget.com در خصوص تبلت‌های برتر، ایسوس توانسته از جایگاه قابل قبولی برخوردار شود.
در رده تبلت‌های ۱۰ اینچی،‌ ایسوس با در اختیار داشتن Transformer Pad Infinity TF700 توانست نظر کارشناسان را به‌ خود جلب کند.
نکسوس هفت دومین محصول ایسوس در این رده بندی به‌شمار می‌رود که به‌صورت مشترک با کمپانی گوگل تولید و عرضه شده است.
این مدل نیز توانسته در رده تبلت‌های هفت تا هشت اینچی، رتبه اول را به خود اختصاص دهد. مهم‌ترین سبب برای این طبقه‌بندی امکانات بالای این تبلت در مقابل هزینه پرداخت‌شده است.
در میان تبلت‌های ویندوزی نیز ایسوس با در اختیار داشتن VivoTab Smart توانسته عنوان بهنرین تبلت ویندوز هشت را به خود اختصاص دهد.

براساس نظر کارشناسان این تبلت ویندوزی به سبب وزن پایین، طراحی جذاب و کیفیت دوربین مناسب می‌تواند انتخاب مناسبی برای کاربران محسوب شود.

تازه‌ترین محصول ایسوس موسوم به FonePad نیز جزو تبلت‌هایی است که از سوی کارشناسان این حوزه به‌عنوان محصول پیشنهادی معرفی شده است.

استفاده از پردازنده اینتل و قابلیت‌های تماس تلفنی همچون یک گوشی هوشمند در کنار قیمت مناسب مهم‌ترین ویژگی‌های این تبلت به‌شمار می‌رود.

این محصولات از میان تمامی تبلت‌های عرضه‌شده سال قبل میلادی و سه‌ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۳ انتخاب شده‌اند.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *