رویانیان: برای ثبت قرارداد خوزه هیچ مشکلی وجود ندارد

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: در مورد ثبت قرارداد خوزه مشکلی وجود ندارد و با توجه به اقدامات انجام گرفته قرارداد این مربی تا چند روز آینده ثبت می شود.

سردار محمد رویانیان پیرامون روند توافق ها با مانوئل خوزه گفت: هیچ مشکلی بین باشگاه و سرمربی وجود ندارد. عقد یک قرارداد حرفه ای و همه جانبه نیاز به بررسی های کامل داشت که این امر از سوی دو طرف صورت گرفته است.

وی در ارتباط با این مساله که گفته شده؛ مانوئل ژوزه اختیارات و امتیازات ویژه ای خواسته است، تصریح کرد؛ اتفاقا آقای مانوئل ژوزه نقطه نظرات مثبت و منطقی داشت که مورد توجه باشگاه قرار گرفت. او هیچ خواسته و اختیاراتی را فراتر از آنچه مربیان ایرانی از باشگاه های خود تقاضا می کنند، از ما مطالبه نکرده است.

مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: مانوئل آمادگی کامل دارد تا وظایف محوله را به بهترین شکل انجام بدهد و در حال حاضر هم با جدیت تمام برنامه های آماده سازی تیم را دنبال می کند و هیچ خللی در کارها وجود ندارد.

سردار رویانیان در پایان افزود: پرسپولیس یک تیم بزرگ است و از این رو لازم بود در جریان انعقاد قرارداد تمام جوانب امر سنجیده شود و این امر باعث شد تا روند مذاکرات کمی طولانی شود اما مشکلی در این مورد وجود ندارد و تا یکی، دو روز آینده قرارداد وی ثبت می شود.
 

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ