رویانیان: فعالیت تلویزیون پرسپولیس را فعلا متوقف کردیم

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – مهر نوشت:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پس از نشستی که با مسئولان صداوسیما داشتیم به احترام آنها فعالیت های شبکه تلویزیونی پرسپولیس را فعلا متوقف کردیم.
محمد رویانیان امروز شنبه ضمن بیان این مطلب افزود: در جلسه ای که مسئولان صداوسیما داشتیم شرایط برای فعالیت این شبکه بررسی شد در پایان به احترام این دوستان فعلا دست نگه داشتیم تا بتوانیم مجوزهای لازم برای فعالیت شبکه تخصصی تلویزیون پرسپولیس را کسب کنیم.
وی ادام داد: در این راستا دو شرکت گرند پرسپولیس اینترنشنال و شرکت جهانی پرسپولیس در انگلیس به صورت مشارکتی فعالیت می کردند که در صحبت هایی که با آنها داشتیم موافقت شان را برای منتفع شدن پرسپولیس هم بگیریم. خوشبختانه قانون کپی رایت در خارج از کشور به خوبی رعایت می گردد و ما مشکل در این زمینه نداریم اما متاسفانه در ایران این قانون رعایت نمی شود و الان نهادها و شرکت های بسیاری می باشند که از اسم پرسپولیس حتی برای رستوران و آژانس های مسافرتی هم استفاده می کنند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تلاشمان برای برطرف کردن این مشکلات ادامه دارد خاطرنشان کرد: رایزنی های بسیاری کرده ایم که از راه قانونی این مشکلات را به حداقل برسانیم و اجازه ندهیم از برند پرسپولیس در شرکت های خصوصی و نهادهای دیگر به راحتی استفاده شود و چیزی عاید پرسپولیس نشود اما تعدادشان آنقدر بسیار است که هنوز بسیاری از نام پرسپولیس سوء استفاده می کنند. با این حال ما این موضوع را قاطعانه پیگیری می کنیم.
۴۳ ۴۳


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ